Ücretsiz Photoshop | Photoshop ücretsiz var mı? -

Ücretsiz Photoshop | Photoshop ücretsiz var mı?

Photoshop ücretsiz var mı?, Hangi Photoshop programı ücretsiz?, Photoshop nasıl ücretsiz kullanılır?, En iyi ücretsiz Photoshop programı hangisi? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Ücretsiz Photoshop | Photoshop ücretsiz var mı?
03 Ekim 2021
756 okunma
Ücretsiz Photoshop | Photoshop ücretsiz var mı?

Photoshop grafiklerin ve fotoğrafların vektörel olarak değiştirilmesini sağlayan programlarıdır. Bu uygulamalar üzerinden daha önceden oluşturulmuş fotoğrafları düzenleyebilir, grafiklerin tasarımlarını yapabilirsiniz. Ücretli programlar olduğu gibi Ücretsiz Photoshop uygulamalarını da indirerek kullanabilirsiniz.  

Adobe Photoshop Express İndir

Ücretsiz Photoshop programları arasında en popüler olan uygulama Adobe Photoshop Express uygulamasıdır. Bu program, hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraflar üzerinde oynamalar yaparak düzenlemenize imkan tanır. Tamamen ücretsiz olan uygulamaları bilgisayar, tablet, mobil cihazlarla indirerek kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop Express indirmek için gezginler, tamindir, adobe, anderbot web sitelerini kullanabilirsiniz. Bu web sitelerinin arama çubuklarına uygulama adını yazarak indirme ekranını açabilirsiniz. Ekran üzerinde yer alan indir butonuna tıklamanız ardından uygulama dosyası bilgisayarınıza inecektir. Dosyayı açarak programın kurulumunu yapabilirsiniz.

Adobe Photoshop Express, mobil cihazlarla kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme programlarından biridir. Uygulamasını indirmek için kullandığınız mobil cihazların Store uygulamalarından indirme seçeneğini kullanabilirsiniz. Program, İOS ve Android cihazlarla uyumludur.

Adobe Photshop Express indirdikten sonra herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Uygulama üzerinden önceden var olan fotoğrafı düzenlemek için dosyalarınız arasından fotoğrafı ekleyebilirsiniz. Düzenleme ekranı üzerinden görsel düzenlemeler yapabileceğiniz gibi efektler kullanarak düzenlemeler yapabilirsiniz.   

Ücretsiz Photoshop

En İyi Photoshop Programı

En iyi Photoshop programlarını ücretsiz bir şekilde kullanabilir, bilgisayar, mobil cihazlar ve tablet gibi tüm cihazlara indirebilirsiniz. Bedava Photoshop programlarını indirebileceğiniz web siteleri olduğu gibi mobil cihazlarınıza indirmek için store uygulamalarını kullanabilirsiniz.

En iyi ücretsiz programlardan biri olan GIMP, Adobe kadar araç barındıran uygulamalardan biridir. Windows, macOS, Linux işletim sistemlerine indirebileceğiniz uygulama için herhangi bir ücret ödemeniz gerek yoktur. Fotoğraf düzenleme işlemlerinin tümünü yapabileceğiniz gibi grafik tasarlayabilirsiniz.

Pixlr, ücretsiz programları arasında yer alan popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Filtre seçenekleri ve efekt seçenekleri ile birlikte görsel üzerinde yüzlerde oynama yapabilir, şekillendirme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Benzer İçerik  Adana Gezilecek Yerler | Tarihi Yerler, Meşhur Yemekleri, Gece Hayatı

PhotoScape X, tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir. Fotoğraf kolajlarını düzenleyebilir, fotoğraf üzerinde şekillendirme yapabilir, fotoğraftaki yüzler üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.

Polar, ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz uygulamalardan biridir. Önceden kaydetmiş olduğunuz fotoğrafların renkleri, parlaklık seçenekleri gibi düzenlemeleri uygulama içerisinde yapabilirsiniz. Birçok araç barındıran uygulama, uygulama içi satın alma ile programın daha gelişmiş versiyonlarını ücretli bir şekilde sunmaktadır.

Photoshop CC Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Bedava Photoshop programı indirmek için ziyaret edebileceğiniz farklı web siteleri vardır. Photoshop CC, fotoğraf, video, 3 boyutlu çalışmalar yapabileceğiniz oldukça gelişmiş programlardan biridir. Birçok araç kullanılmasına izin veren uygulamayı belirli bir ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Photoshop CC programını ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz siteler vardır. Gezginler, tamindir gibi web sitelerinden bu programı indirmek için arama çubuğu üzerinden istediğiniz programı açabilirsiniz. İndir butonuna tıklamanız ardından bilgisayarınıza inen dosya üzerinden programın kurulumunu yapabilirsiniz.  

En İyi Ücretsiz Photoshop Programları

Bedava Photoshop uygulamalarının birçoğu, fotoğraf ve video düzenlenmesi için birçok araç barındıran uygulamalardır. Ücret karşılığında kullanabileceğiniz uygulamalarla benzer özelliklere sahip olan programları bilgisayar, tablet ve cep telefonlarına indirebilirsiniz.

En iyi ücretsiz Photoshop programları; Adobe Photoshop Express, GIMP, Pixlr, PhotoScape X, Polarr, Paint.net, Canva, PicMonkey, PhotoWorks, Krita gibi uygulamalardır.  

Hangi Photoshop Programı Ücretsiz?

Adobe Photoshop Express ve GIMP ücretsizdir.

En İyi Ücretsiz Photoshop Programı Hangisi?

Pixlr ve PhotoScape X en iyi ücretsiz programlardır.

Adobe Photoshop Express Ücretsiz Mi?

Adoda Photoshop Express ücretsizdir.

Adobe Photoshop Ücreti Ne Kadar?

Adobe Photoshop ücreti aylık 50,14 TL’dir.

İlginizi Çekebilir;

Garanti Bankası Pos Destek Hattı, 2020 Garanti Bankası POS Destek Hattı Telefon Numarası

ÖSYM Fotoğraf Güncelleme 2021 | ÖSYM Fotoğraf Nasıl Güncellenir?

After Effects Ücretsiz

Pdf İndir Ücretsiz

Kimlik randevu alma sistemi – Kimlik Yenileme İşlemleri 2021

Benzer İçerik  Ücretsiz Sertifika | Hangi üniversiteler ücretsiz sertifika veriyor?