Ücretsiz Oyunlar Pc 2022 - 2023 | Bilgisayara ücretsiz hangi oyunlar yüklenir? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Ücretsiz Oyunlar Pc 2022 – 2023 | Bilgisayara ücretsiz hangi oyunlar yüklenir?

Bilgisayara ücretsiz hangi oyunlar yüklenir?, Ücretsiz hangi oyunlar var?, PC oyunları nereden indirebilirim?, Steam ücretsiz oyun veriyor mu? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Ücretsiz Oyunlar Pc 2022 – 2023 | Bilgisayara ücretsiz hangi oyunlar yüklenir?
08 Ekim 2021
822 okunma
Ücretsiz Oyunlar Pc 2022 – 2023 | Bilgisayara ücretsiz hangi oyunlar yüklenir?

Ücretsiz oyunlar Pc uyumlu olarak çalışmaktadır. Farklı temalar ve konular öne çıkar. Bunların en temel özelliği ise parasız şekilde edinilebilmesidir. Bunun için kesinlikle takip edilmesi gereken, zaman almayan çok kolay yöntemler vardır. Böylelikle güzel zaman geçirmek mümkündür.

En İyi Bilgisayar Oyunları Ücretsiz

Ücretsiz oyunlar Pc sayesinde oynanırken bunun birden çok türü söz konusudur. Microsoft.com üzerinden erişimin sağlanmasının ardından Türkçe sayfa sayesinde hangi oyunlarının bulunduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Hem ilgili alan hem de oyunlar şöyledir;

  • Sol kısımdan sonuçların iyileştirilmesi mümkündür.
  • En fazla satanlar, en çok puan almış oyunlar, en popülerle, popüler ve yeni olan oyunlar gibi değişik kategoriler üzerinden seçim gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ücretsiz olan bilgisayar oyunları böylelikle karşınıza çıkmış olacaktır.
  • Crash of Magic oyunu bunlardan birisidir. Fantastik teması söz konusudur.
  • Roblox oyunu lego formatındadır ve büyük bir ilgi toplar.
  • Hello Neighbor 2 oyununun bedava olması sayesinde katılımı en kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.
  • İO, Striker Zona, Angry Birds, Modern Combat, Forza Stree oyunlarını tek bir kuruş para ödemeye gerek kalmadan çok kolay bir biçimde oynayabilirsiniz.

Ücretsiz Oyunlar Pc

Online Ücretsiz Oyunlar PC

Ücretsiz oyunlar Pc ile oynanır. Bunun online olan versiyonları da mevcuttur. Özellikle son dönemde bilgisayar üzerinden bunlara katılım sağlayan ve eğlenen çok sayıda kişi söz konusudur. Ücretsiz olmasının yanı sıra oyun multiplayer özelliğine sahip olmasından dolayı kullanıcı adı ile hesap oluşturulmuştur. Bu işlem oldukça kısa sürer.

Daha sonra online olarak tanımlanmış şu oyunlara katılımı sağlayabilirsiniz; No More Room in Hell, Dead Maze, Dauntless, We Were Here, Fistful of Frags, Call of Duty Warzone, Paladins, Rocket League. Bunlar şu an hem dünyada hem de ülkemizde en çok giriş yapılan online bilgisayar oyunları olarak dikkat çeker.

Benzer İçerik  Beyrut Gezilecek Yerler | Tarihi Yerler, Meşhur Yemekleri, Gece Hayatı

Ücretsiz Oyunlar Pc; Steam Ücretsiz Oyunlar

Ücretsiz oyunlar Pc üzerinden oynanırken bunu Steam ile de elde etmek her daim mümkündür. Steam dünyanın en büyük bilgisayar oyunu indirme platformlardan birisi olarak dikkat çeker. Birçok firma ile anlaşması söz konusudur. Buradan üyelik alarak, para ödemeden bazı oyunları ücret ödemeden indirmek mümkündür.

Yeni ve popüler başlığı altında yer alan bu tip oyunların bir kısmı şöyledir; Winning love by Daylight, Vampire: The Masquerade, The Durka, Nightmare, Super Arcade Football, Verdict, Swallow The Sea, Rec Room, Hexagon Knockout, Safe Zone VR, Idle Monkeylogy, Last Cloudia, Dodge It, Jerma’s Big Adventure, Nine to Five, Ann, MIR4.

Ücretsiz Oyunlar indir

Ücretsiz oyunlar Pc formatında olmasına rağmen bunun mobil uyumlu olan versiyonları da mevcuttur. İndirme yöntemi üzerinden oyun katılımını yapmak isteyen kişiler için indirhaydi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Oldukça geniş olan skala beklentileri kesinlikle karşılıyor.

Bu oyunlardan bir kısmı şu şekildedir; Dr Driving, Sniper 3D, Asphalt 8, House Flipper, GTA 4, GTA 5, Bus Simulator, Vegas Gangster, Stick War Legacy, Brawl Stars, Minecraft, Score Hero gibi oyunlar mevcuttur.

Bedava oyunlar neler?

Bedava oyunlar içinde; Trove, Dreadnought, Path of Exile, Gwent ve daha birçok değişik opsiyon söz konusudur.

Steam Ücretsiz Oyun verecek mi?

Steam üzerinden Arma oyununu ve daha birçok oyunu kolaylıkla indirmeniz mümkündür.

Pc Oyunlar nelerdir?

Pc oyunları içinde Lol, Fortnite, PUBG, Call of Duty ve fazlası söz konusudur.

Ücretsiz oyunlar ne kadar sürede iner?

Oyunun inme süresi sahip olduğu boyuta göre farklılık göstermektedir.

İlginizi Çekebilir;

Steam Ücretsiz Oyunlar 2022

Pc Oyunları Ücretsiz 2022

Bilgisayar Oyunları Ücretsiz 2022

Ücretsiz Online Oyunlar 2022

Ücretsiz Oyunlar Oyna 2022

Benzer İçerik  Phoenix Gezilecek Yerler | Tarihi Yerler, Meşhur Yemekleri, Gece Hayatı