Bilgisayar Oyunları Ücretsiz 2022-2023 | Bilgisayara ücretsiz hangi oyunlar yüklenir? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Bilgisayar Oyunları Ücretsiz 2022-2023 | Bilgisayara ücretsiz hangi oyunlar yüklenir?

Bilgisayara ücretsiz hangi oyunlar yüklenir?, PC oyunları nereden indirebilirim?, Ücretsiz oyunlar nelerdir?, Windows 10 oyunları nerede? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Bilgisayar Oyunları Ücretsiz 2022-2023 | Bilgisayara ücretsiz hangi oyunlar yüklenir?
10 Eylül 2021
553 okunma
Bilgisayar Oyunları Ücretsiz 2022-2023 | Bilgisayara ücretsiz hangi oyunlar yüklenir?

Bilgisayar oyunları her zaman güzel vakit geçirebilmek için oynanan değişik temalı programlar olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde bunların paralı bir biçimde satıldığını görmekteyiz. Ancak bilgisayar oyunları ücretsiz olarak da aynı zamanda çok kolay şekilde indirilebilir.

En İyi Bilgisayar Oyunları Ücretsiz

Bilgisayar oyunları ücretsiz bir biçimde çok kolay şekilde oynanabilir. Bunların arasında yer alan opsiyonlara baktığımız zaman karşımıza şunlar çıkar; Call of Duty Warzone, Dreadnought, Heroes and Generals, World of Warplanes, Planetside 2, Gwent, Paladins, Smite, Heavy Metal Machines, Warframe.

Bu oyunların tümü dünyanın hem en bilinen hem de başarılı oyun şirketleri tarafından tasarlanmıştır. Katılımın iki farklı şekilde olması mümkündür. Bunlardan birisi bazı sitelerden sunulmuş olan ücretsiz giriştir. Bunun yanı sıra oyunun indirilmesi ve kurulması sonrasında da güzel zaman geçirmek her daim mümkündür.

Bilgisayar Oyunları Ücretsiz

En İyi Ücretsiz Oyunlar

Bilgisayar oyunları ücretsiz bir biçimde çok kolay şekilde edinilebilmektedir. Bunun için çok sayıda web alanı sizlere sunulmuştur. Bunlardan birisi olan tamindir.com sitesinde değişik opsiyonlar öne çıkar. Sistem şöyledir;

  • Erişimin sağlanmasının sonrasında sol kısımdan alt kategorilere bakarak bir seçim yapılmalıdır.
  • Buna göre yarış, bulmaca, simülasyon, oyun araçları, strateji, macera ve rpg, aksiyon başlıkları karşınıza çıkar. Her birinin yanında kaç tane oyun olduğu rakamlarla ifade edilmiştir.
  • Birisine karar verdikten sonra onun indirilebileceği alana da erişimi sağlamış olursunuz.
  • Lisans kısmında ücretsiz yazar. Toplam indirme sayısı belirtilmiştir. Editörün kaç yıldız verdiğini hemen görebilirsiniz. Üretici de belirtilir. En sağda yeşil renkli indir butonu sizi bekler. Tek bir kere basılmasının ardından oyun da inmiş olacaktır.
  • com üzerinden sunulan bazı ücretsiz oyunların arasında şunlar vardır; Counter Strike Global Offensive, Valorant, Hello Neighbor 2, Wheel Riders Online, Asphalt 8 Airborne, Need For Speed.
Benzer İçerik  Ücretsiz Film İzle | Nasıl ücretsiz film izlenir?

Oyun İndir Ücretsiz

Bilgisayar oyunları ücretsiz için indiroyunu.com sitesini istediğiniz gibi tercih etmeniz mümkündür. Bilgisayara özel olarak üretilmiş olan oyunların sayısı çok fazladır. En son eklenme tarihine göre sıralama yapılmıştır. Bunların bir kısmı online oyunlar olarak dikkat çeker. Bazıları ise internet olmadan kolaylıkla oynanabilir.

Bunlara örnek verecek olursak; Lost Ark, Dark Story Online, The Rise of Atlantis, Maple Story, Minecraft, Free Fire, Cake Shop, Euro Truck Simulator ilk sıradea gelmektedir. Erişim sonrasında oyunun indirilebilmesi için kırmızı renge sahip hemen oyunun yan kısmında yer alan indir butonuna basılması yeterli olacaktır. Her oyunun boyutu farklılık arz etmesinden dolayı, indirme süresi de farklılık arz eder.

Bilgisayar Oyunları Ücretsiz; Bilgisayar Oyunları Mobil

Bilgisayar oyunları ücretsiz şekilde kolaylıkla oynanabilir. İndirme işleminin yapılması yeterlidir. Aynı zamanda son yıllarda bu süreç içerisinde torrent adı verilen sistem de tercih edilmektedir. En çok merak edilen şey ise bilgisayar oyunlarının mobil versiyonunun bulunup bulunmadığıdır.

Bazı oyunlarda bu tip bir opsiyon mevcuttur. Arama işlemlerinin telefonlarınızın Google kısmından yapabilir ve bunun ardından ilgili oyun yazılımının üstüne tıklayabilirsiniz. Böylelikle bilgisayara gerek kalmadan mobil şekilde katılımı çok basit bir biçimde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Steam de ücretsiz oyunlar var mı?

Steam, belli dönemlerde birtakım oyunları ücretsiz bir biçimde sunmaktadır.

Hangi oyunlar ücretsiz?

Warface, Dauntless, Magic, Rogue Company, Genshin Impact ücretsiz oyunlar olarak dikkat çeker.

Ücretsiz oyunlar nasıl indirilir?

Bilgisayar oyunları ücretsiz olarak bu hizmeti sunan siteler üzerinden hemen indirilir.

Ücretsiz oyunlar mobil uyumlu mu?

Ücretsiz olan bazı bilgisayar oyunlarının mobil versiyonu da mevcuttur.

İlginizi Çekebilir;

Ücretsiz Oyun Oyna 2022

Pc Oyunları Ücretsiz 2022

Ziraat Bankası Bireysel İnternet Bankacılığı (Mobil Üyelik)

Ücretsiz Oyunlar Pc 2022

Ücretsiz Oyun Oynama Siteleri 2022

Benzer İçerik  Girit Gezilecek Yerler | Tarihi Yerler, Meşhur Yemekleri, Gece Hayatı