Ücretsiz Cins Kedi Sahiplendirme | Cins kedi kaç TL? -

Ücretsiz Cins Kedi Sahiplendirme | Cins kedi kaç TL?

Cins kedi kaç TL?, Yavru cins kediler ne kadar?, British Shorthair nasıl sahiplenilir?, Kedi sahiplenme ne kadar? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Ücretsiz Cins Kedi Sahiplendirme | Cins kedi kaç TL?
26 Eylül 2021
846 okunma
Ücretsiz Cins Kedi Sahiplendirme | Cins kedi kaç TL?

Ücretsiz cins kedi sahiplendirme aşamasında Instagram sizin için harika bir platform olacaktır. Kedi sahiplenmek isteyenler ile yuva arayan hayvanları bir araya getiren oldukça aktif bir platform haline dönüşmüştür. Hayvan severlerin kendi storylerinde ya da gönderilerinde paylaşması ile beraber oldukça kısa sütrede yüksek kişi sayısına ulaşma hakkını elde edeceksiniz. Twitter’da da elbette sahiplendirme ilanları yer almaktadır. Fakat Instagram kadar yoğun olmadığının altı çizilmelidir. Hem cins kedilere hem de birçok farklı türden kediye erişim sağlayabilirsiniz. Artık dükkanlardan evcil hayvan satın almak yerine bu şekilde yuva arayan canlara kucak açmak çok daha mantıklı olacaktır. Yuva arayan canların hayatında kırılma noktası olabilirsiniz.

Ücretsiz Cins Kedi Sahiplendirme; Yavru Kedi Sahiplenme

Ücretsiz cins kedi sahiplendirme aşamasında sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. İki tarafın da gönüllülük esası ile yaptığı adımlardan bir tanesidir. Bu noktada sorun meydana gelmemesi için özel bir alt yapı geliştirilmiştir. Hızlı ve güvenli şekilde hayvanın size ulaştırılması için sizin ikamet ettiğiniz ilde açılan ilanları takip edebilirsiniz. Farklı bir ilde kedi bulsanız dahi aracılık yaparak o kediyi size getirecek olan hayvan sever bulmak da son senelerde oldukça kolay bir hale gelmiştir. İnsanların bu konuda artık daha bilinçli olması zor durumda olan hayvanlara yardımcı olmak için fırsat yaratmaktadır.

Cins kedi bakımının normal ırklara göre bakımı çok daha zordur. Örneğin türler üzerinden anlatmak gerekirse Sfenks olarak tanımlanan kedi türü bakımı ile tekir bakımı karşılaştırıldığı zaman oldukça farklı olduğu görülmektedir. Sfenks kediler tüysüz oldukları için üşüme sorunları olabilmektedir. Bunun için özel kontrollere tabi tutulması gerekir. Tekir kedilerin ise düzenli aralıklar ile rutin kontrollere tabii tutulması yeterli olacaktır. Önceliğiniz cins kedi sahiplenmek ise bu durumu da aklınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Benzer İçerik  Ücretsiz Hosting | Ücretsiz hosting nedir?

Ücretsiz Cins Kedi Sahiplendirme


Cins Kedi Sahiplendirme

Ücretsiz cins kedi sahiplendirme aşamasında kişilerin özellikle dikkatli olması gerekir. Kediyi sahiplenmenizin sonrasında düzenli bir tetkikten geçmesi ve aşılarının yapılması gerekir. Düzenli olarak gideceğiniz evinize de yakın olan yetkin bir veteriner bulmalısınız. Bu konuda İstanbul’da oldukça farklı alternatif olsa da küçük şehirlerde sınırlı sayıda veteriner olduğu için seçim yaparken daha özenli olmanız gerekir. Düzenli kontrolleri ve aşıları konusunda hassas davranmalısınız. Sadece aşıları değil aynı zamanda kısırlaştırılmış olması da önelidir. Kedilerde kısırlaştırma işleminin yapılmış olması kedide ilerleyen senelerde tümör oluşumunun önüne geçecek olan en temel tıbbi müdahaleler arasında yer almaktadır.

Ücretsiz Cins Kedi Sahiplendirme; Scottish Fold Sahiplenme

Ücretsiz cins kedi sahiplendirme aşamasında gönüllü olan platformları kullanırsanız sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Artık ücret vererek kedi satın alma konusunda akıllarda soru işareti bulunmalı ve kedilerin sağlıklı koşullarda bakılmadığı ve sağlık sorunları yaşamalarına rağmen petshoplarda o küçük alanlarda kalmak zorunda kaldıklarının bilincinde olmanız gerekmektedir. Bu nedenle satın almak yerine zor durumda olan kedileri sahiplenmek sizin için daha verimli olacaktır. Bu zor durumdaki kedilerin hayatında da oldukça büyük bir olumlu dönüm noktası yaratmış olacaksınız.

Ücretsiz cins kedi sahiplendirme aşamasında kişilerin cins kedi bakımının ayrı bir zorluğunun olduğunu bilmeniz gerekir. Rutin kontrollerinin yaptırılmasının yanı sıra vücutlarında ırk olmalarından kaynaklanan bazı defektler olması sebebi ile ayrıca bir özen gerektirecektir.

Barınakta cins kedi olur mu?

Barınaklarda terk edilmiş birçok farklı cins kedi bulabilirsiniz.

Sfenks Kedisi kaç TL?

Sfenks kedilerin satış fiyatı 5000 TL civarında başlamaktadır. Hayvanları satın almamalı, sahiplenmelisiniz.

Yavru kediye ne yapılır?

Yavru kediye süt sürecinde ise veterinerden aldığınız özel toz sütü almalı ve ona biberon içerisinde vermelisiniz.

Yavru kedi nasıl eğitilir?

Yavru kedinin tuvalet eğitimi için bir iki kere kumu koklatmanız yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir;

Ücretsiz Kedi Sahiplendirme

Köpek Sahiplenme Ücretsiz

Ücretsiz Köpek

Bireysel Emeklilik Sistemi Nedir?, Otomatik Bireysel Emeklilik Sistemi

Çanakkale Eceabat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Benzer İçerik  Bangkok Gezilecek Yerler | Tarihi Yerler, Meşhur Yemekleri, Gece Hayatı