Odeabank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Odeabank Atmden En Fazla Para Çekme Limiti - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Odeabank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Odeabank Atmden En Fazla Para Çekme Limiti

Odeabank para çekme, odeabank atmden yatırım limiti, odeabank atm üzerinden para çekme dahil her bilgi içeriğimizdedir.

Anasayfa > Odea Bank > Odeabank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Odeabank Atmden En Fazla Para Çekme Limiti
28 Mayıs 2018
1.009 okunma
Odeabank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Odeabank Atmden En Fazla Para Çekme Limiti

Odeabank günlük para çekme limitlerine uyum sağlayan kişiler 2022-2023 yılında da tüm Odeabank ATM’ leri üzerinden güncellenen alt ve üst limitler kapsamında; ister banka kartı ile ister kartsız çekim işlemlerinde bulunabilirler. Ayrıca ATM üzerinden para yatırma işlemleri dahil olmak üzere fatura işlemlerini de gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Hesabınıza şifreniz ile erişim sağladıktan sonra para yatırma ve para çekme işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. ATM üzerinden döviz alma, altın alıp satma, şifre belirleme gibi işlemler de kolaylıkla gerçekleştirilir.

Odeabank Günlük Para Çekme Limitleri

Para çekme işlemlerinde bulunurken öncelikle banka tarafından belirlenen alt ve üst limitlere uyum sağlanması gerekiyor. Ardından herhangi bir ATM üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bunun için öncelikle sisteme erişim sağlanması şart. T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Odeabank günlük para çekme limiti arttırma işlemleri adına 444 8 444 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri 7 / 24 hizmet sağlar. Bu sayede haftanın tüm günü ve günün her saati işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.


  • ATM üzerinden para çekme işlemleri adına en fazla 1.500 TL limit belirlenmiştir. Gün içinde ise en az 20 TL para çekme işlemlerini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
  • Havale işlemlerinde bulunmak adına 24 saat içerisinde 1-10.000 TL işlem limitlerine uyum sağlanmalıdır.
  • Odeabank atm’den döviz çekme hizmetleri adına ise 1-10.000 TL limit uygulanmaktadır.
  • 30 ve 14.30 saatleri arasında Bono, Tahvil Alış – Satış gibi işlemlerde bulunulması mümkündür. 200 – 10.000 TL limit uygulamasına uyum sağlanması gerekiyor. Odeabank atm para çekme limitlerine uyum sağlanmalı.
  • Odeabank karekod (qr kodu) ile para çekme işlemleri ile alakalı sorularınızı banka müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Odeabank Para Yatırma Limitleri

Kişiler para yatırma işlemlerini de ATM’ler üzerinden oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirme hakkına sahiptir.

  • Odeabank atm’den para yatırma limiti için 24 saat içinde 100.000 TL üst limit uygulanmaktadır.
  • Gün içinde Odeabank kartsız para yatırma ücreti içinde 5-19.9999 TL limit uygulaması bulunmakta.
  • EFT işlemleri için banka saat 9.00 ve 17.00 arasında hizmet vermektedir. 24 saat içerisinde en fazla 10.000 TL yatırım yapılabilir.

 Odeabank atm’den kartsız para çekme işlemleri adına öncelikle ATM üzerinden kartsız para seçeneği seçilmeli. Ardından ise T.C. Kimlik numarası başta olmak üzere diğer bilgileriniz ile birlikte giriş yaparak çekim işlemlerinde bulunabilirsiniz.


Benzer İçerik  Odeabank Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık kasa boyutları