İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır (Ücretsiz) 2022 - 2023 - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır (Ücretsiz) 2022 – 2023

İsimden numara sorgulama nasıl yapılır, İsimden numara sorgulama, ücretsiz İsimden numara sorgulama nasıl yapılır, Turkcell İsimden numara sorgulama, Vodafone isimden numara sorgulama nasıl yapılır, Türk Telekom isimden numara sorgulama nasıl yapılır tüm bilgiler yazımızda!

Anasayfa > Son Dakika > İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır (Ücretsiz) 2022 – 2023
27 Ekim 2020
1.043 okunma
İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır (Ücretsiz) 2022 – 2023

İsimden numara sorgulama nasıl yapılır (ücretsiz); Teknolojinin hayatlarımıza fazlasıyla dahil olduğu son dönemlerde, telefon kullanımı da her yaştan insanı da kapsayarak oldukça artmış durumda. Bu telefon kullanımının yaygınlaşması ile birlikte, bazen istemediğimiz durumlarla karşılaşma olasılığımız da bir hayli artmış vaziyette. Telefon aracılığıyla dolandırmaya çalışanlar ve bilmediğimiz numaraları kullanarak sürekli rahatsız edenler maalesef ki beklenmeyen zamanlarda bizlere ulaşabiliyor.

Bunların yanında kimi zaman bizler de numarasını bilmediğimiz bazı kişilere ulaşma ihtiyacı duyabiliyoruz. Telefon ile iletişimin böylesine güçlü olduğu bir devirde, ihtiyacımız olan numaraya ulaşmak, bizler için büyük önem arz ediyor. Gelin, bu yazımızda isimden numara sorgulama nasıl yapılır (ücretsiz) onu öğrenelim.

İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

İsim ve soy ismini bildiğimiz kimi insanların telefon numarasına sahip olmayabilir ama onlara ulaşma yolunda numaralarına ihtiyaç duyabiliriz. Pek çok operatörün sağladığı birçok hizmet ile isimden numara sorgulama nasıl yapılır (ücretsiz) sorusu cevaplandırılabilir.

  • Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell gibi operatörlerin benzer şekilde sunduğu isimden numara sorgulama hizmetlerini belli bir ücret karşılığında kullanabilir ve kısa bir sürede ismi ile aradığınız numaraya ulaşabilirsiniz. Her operatörün sunduğu işlem yapma numarası farklı olmakla birlikte, ücretlendirme konusunda da değişiklikler gözlenmektedir.
  • Kısa mesaj ya da arama yolu ile seçtiğiniz operatörün isimden numara sorgulama yapan sistemine ulaşabilir ve aratmak istediğiniz isim-soyisim bilgilerini vererek hizmet alabilirsiniz.

Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama

Türk Telekom operatörünü kullanan okuyucularımız için isimden numara sorgulama nasıl yapılır (ücretsiz) bu yazımızda adım adım göreceğiz.

  • İsimden numara sorgulama işlemini yapmak istiyorsak, Türk Telekom’da bu işlemin pek çok seçeneği mevcut. Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşmak için *100# tuşlamasını yaparak, TTMobilWAP kullanarak, BenimMenüm ya da WEB sayfasında işlemler menülerine erişerek ya da 11855’i arama veya mesaj atma seçeneklerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Türk Telekom’un internet sayfasından Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşmanız mümkündür.
  • Aramak istediğiniz isim ve soyismi vererek sistemde kendi numara bilgisine ulaşılmasına izin veren bu isimde bir kullanıcı var mı görebilirsiniz. Kullanıcı numarasının bulunabilmesi için Bilinmeyen Numaralar Servisi’nde ulaşılabilir olması gerekmektedir.
  • 11855 üzerinden arama yoluyla ya da diğer seçeneklerden mesaj alma yoluyla isimden numara sorgulama yapacaksanız, ücret dakika ve mesaj başına 1,6 TL olarak hesaplanacaktır. İşleminiz aranan numaraya erişilememe durumunda ücretlendirilmeyecektir.
Benzer İçerik  Nissan Barcelona’da Ki Fabrikasını Kapatıyor

Vodafone İsimden Numara Sorgulama

İsimden numara sorgulama nasıl yapılır (ücretsiz) bilgisi, Vodafone operatörü kullanıcıları tarafından bu yazımızdan öğrenilebilir.

  • Vodafone’un Bilinmeyen Numaralar Servisi’nden isimden numara sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 11811 numarasını arayarak ya da 7048’e kısa mesaj atarak Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilirsiniz.
  • Direkt yapacağınız 11842 numarasını arama işlemi ile birlikte, dakikası 1,25 şeklinde hesaplanan isimden numara sorgulama isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell İsimden Numara Sorgulama

Turkcell operatörünü tercih eden hat sahipleri için isimden numara sorgulama nasıl yapılır (ücretsiz) oldukça basit adımları uygulayarak mümkündür.

  • Türk Telekom’un sisteminde olduğu gibi Turkcell’in isimden numara sorgulama sisteminde de kullanıcı numarasına ulaşabilmek için karşı tarafın buna izin vermiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde isimden numara sorgulama işleminin sonucunda aranan numaraya ulaşılamaz. Farklı operatörlere sahip hat kullanıcıları da Turkcell Bilinmeyen Numaralar Servisi aracılığı ile isimden numara sorgulama işlemini gerçekleştirebilirler.
  • 11832 numarasına arama gerçekleştirerek numarasına ulaşmak istediğiniz kişinin isim soyisim bilgilerini verip numara sorgulamasını başlatabilirsiniz. Vergiler dahil olmak üzere bu aramayı yaparak dakika başına 1,8 TL ücretlendirme hesabı yapılacaktır. Yapacağınız bir aramada 5 adet işleme kadar sorgulama yapabilirsiniz.

İlginizi Çekilebilir;

 

Numara Sorgulama Ücretsiz

Ücretsiz Numara Sorgulama

Ziraat İnternet Bankacılığı Müşteri Numarası (İnternet Bankacılığı Numara)

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası, Turkcell Direk Bağlanma 2020                                                     

Numara Kime Ait Ücretsiz