Numara Kime Ait Ücretsiz | Ücretsiz telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenme? -

Numara Kime Ait Ücretsiz | Ücretsiz telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenme?

Ücretsiz telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenme?, Telefon numarası kimin adına kayıtlı?, 0544 849 7340 telefon kime ait?, Bu numara kimin türk telekom? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Numara Kime Ait Ücretsiz | Ücretsiz telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenme?
22 Eylül 2021
629 okunma
Numara Kime Ait Ücretsiz | Ücretsiz telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenme?

Numara kime ait ücretsiz olarak öğrenmek isteyen kişiler için farklı siteler bulunmaktadır. Bu amaç için oluşturulan sitelerde genellikle şüpheli olan numaraların kaydı mevcuttur. Örneğin bankaların adına yanıltıcı şekilde arayan numaralar listelenmiş ve numaralar hakkında yapılan yorumlara da ulaşma hakkınız vardır. Bunun yanı sıra hukuk büroları ya da borçlara dair bilgilendirme yapılan numaralara da erişim hakkınız vardır. fakat online şekilde numaranın özel bir kişiye ait ise kime ait olduğunun öğrenilmesi mümkün olmamaktadır. Bunun için operatörlerin vermiş olduğu hizmetlerden faydalanmanız gerekir.

Bu Numara Kimin?

Numara kime ait ücretsiz olarak sorgulama yapmak için Türk Telekom hattına sahip olan kişilerin takip etmeleri gereken adımlar;

  • Öncelikli olarak telefonun arama ekranına gelmelisiniz.
  • Yıldız 100 Kare numarasını tuşlamalısınız. Bunu tuşladıktan sonra karşınıza Türk Telekom işlem ekranı açılacaktır.
  • Bu ekran kapsamında bilinmeyen numaralar servisini tuşlayarak istenen numarayı girmelisiniz. Numaranın kime ait olduğunu bu şekilde öğrenme hakkınız vardır.

Bu adımları takip ederek eğer sorguladığınız numara Türk Telekom’a kayıtlı ise kimin adına kayıtlı olduğu konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Farklı operatöre kayıtlı olan numaraların bu sistem üzerinden bulunması maalesef ki mümkün değildir.

Numara Kime Ait Ücretsiz; Numara Sorgulama Sitesi

Numara kime ait ücretsiz olarak sorgulama yapılan sitelerin bir kısmının güvenlik konusunda tehlikeli olduğunun da belirtilmesi gerekir. Hem kişisel bilgilerinizin alınması hem de sizden ilerleyen aşamalarda para talep edilmesi gibi sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle bilinmeyen numaraları öğrenmek için operatörün vermiş olduğu hizmetten istifade etmek sizin için daha verimli olacaktır. Numaranın kime ait olduğuna dair bilgilendirme almak isteyen kişiler için hazırlanan online sitelerde sadece şüpheli olan numaralara erişim hakkınız olacaktır. Sizinle alakalı detaylı kişisel bilgileri isteyen platformlardan tam da bu nedenle uzak durmanız gerekmektedir. Bu platformları ilerleyen aşamalarda sizin kişisel bilgilerinizin güvenliği ile alakalı sorun yaratabilir.

Benzer İçerik  Sims 4 Ücretsiz 2022-2023 | Sims 4 ne zaman ücretsiz olacak 2022-2023

Numara Kime Ait Ücretsiz; Bilinmeyen Numara Öğrenme

Numara kime ait ücretsiz olarak öğrenmek isteyen kişilerin en güvenilir şekilde öğrenebileceği alternatif operatörlerin sunmuş olduğu hizmetlerdir. Bunun yanı sıra bazı aplikasyonlar da mevcuttur. Arayan Kimliği yazarak Google Play Store ya da AppStore kapsamında arattığınız zaman en yüksek indirme rakamına sahip olan seçeneği tercih edebilirisiniz. Bu numaralar ile alakalı olan temel sorun ise kişilerin telefonundaki birçok bilgiye erişim hakkının istenmesidir. Ancak bu erişim hakkını verdiğiniz zaman numaraları sorunsuz şekilde tespit etme olanağını verecektir.

Numara kime ait ücretsiz olarak bulan bu uygulamalar ile alakalı yorumları da yakından analiz etmeniz gerekmektedir. Yorumlarda herhangi bir olumsuz datanın bulunması durumunda uygulama indirme aşamasını engellemeniz gerekmektedir. İndirime işlemini gerçekleştirdikten sonra bir güvenlik sorunundan haberdar olduysanız indirmeyi kaldırmalısınız. Bu şekilde en azından daha fazla zarar görme sorununun önüne geçebilirsiniz. Arama yapan kişinin gizli numara olması durumunda bunun öğrenilmesi mümkün olmayacaktır. Sadece gizli numaraların sizi aramasını telefon üzerinden yapacağınız ayar ile kalıcı olarak engelleyebilirsiniz.

Telefon numarası kimin adına kayıtlı?

Telefon numaransın kimin adına kayıtlı olduğunu operatörlerin ofislerine giderek öğrenebilirsiniz.

11880 numara sorgulama ücreti ne kadar?

4.48 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret sadece 1 dakikalık görüşme için sunulmaktadır. Görüşmenin en az birkaç dakika süreceğini bilmelisiniz.

Arayanın kim olduğunu bulma?

Arayanın kim olduğunu bulmak için Türk Telekom’da *110# numarasını kullanabilirsiniz. Nu sistem operatörün işlem menüsü üzerinden numaranın sahibini öğrenmenizi sağlar.

7048 ücretsiz mi?

7048 ücretli bir sistemdir, dakikası 1.45 TL olarak belirlenmiştir.

İlginizi Çekebilir;

Ücretsiz Numara Sorgulama

Numara Sorgulama Ücretsiz

Ziraat İnternet Bankacılığı Müşteri Numarası (İnternet Bankacılığı Numara)

Halkbank EFT Limiti ve Limit Arttırma 2021 | Halkbank Günlük EFT Limiti Ne Kadar?

Ziraat Bankası EFT ve Havale Ücreti 2021 | Ziraat Bankası Havale EFT Ücretleri Ne Kadar

Benzer İçerik  Buenos Aires Gezilecek Yerler | Tarihi Yerler, Meşhur Yemekleri, Gece Hayatı