HSBC POS Cihazı, HSBC Advantage -

HSBC POS Cihazı, HSBC Advantage

Anasayfa > HSBC Bank > HSBC POS Cihazı, HSBC Advantage
05 Kasım 2018
1.563 okunma
HSBC POS Cihazı, HSBC Advantage

HSBC POS cihazları ve POS işlemleri ile hizmet veriyor. Ticari bankacılık sisteminde kurum ve kuruluşlara sağladığı Pos cihazları ile kullanım ve teknik destek sistemleriyle hizmetler sunuyor.

“Point Of Sale” olarak türemiş POS kelimesi, satış noktası manasında kullanılmaktadır. Kredi kartları ile yapılan ödemelerde, ödeme almayı sağlayan elektronik bir sistemdir.

POS Nedir?

Pos cihazları, Visa kredi kartları ile yapılan alışverişlerde kullanılan ve kart bakiyesinden para çekme işlemini sağlayan bir cihazdır. Sabit ya da kablosuz şekilde çeşitleri bulunmaktadır.

Hsbc Advance kampanya seçeneklerinde de kullanım sağlayan POS cihazları sadece kredi kartlarından para çekme işlemlerinde değil, taksitlendirme ve para puan kullanımlarında da işlem sağlamaktadır.

HSBC Pos cihazları ile sadece HSBC Bank kredi kartlarından değil her bankanın ve her özellikteki kredi kartlarından para çekme işlemi yapılabilir. Ayrıca para hesap kartları ve banka kartlarından da çekim işlemleri POS cihazları ile sağlanmaktadır.

HSBC Pos Destek Sistemi

www.hsbc.com.tr web sayfasından bankanın POS cihazları ve kullanımları ile ilgili bilgi ve özellikleri inceleyebilir, üye işyeri olmak için başvuruda bulunabilirsiniz. HSBC Pos Destek Hattı numaralarından erişim sağlayarak, POS arızalarını belirtebilir, onarım ya da uzaktan bağlantı gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

HSBC üye işyeri yani POS cihazını kullanan işletmelere özel sunulan bir destek sistemidir. Teknolojik cihazlar ile hizmet ve seçenekler sunan HSBC Bank, üye işyerlerinden güvenli şekilde alışveriş yapılabilmesine olanak sunar.


HSBC Bank logosu bulunan alışveriş noktalarında banka kartları ile kredi kartları ile kolay ve güvenli şekilde ödeme yapılabilir. Üstelik cihaz seçeneklerine göre temaslı veya temassız ödemeler yapılabilmektedir.

HSBC Pos Destek Hattı

HSBC pos destek sistemi, üye işyerlerine kaliteli hizmet sunmak üzere geliştirilen bir sistemdir. HSBC Bank POS cihazı kullanan işletmelerde çeşitli cihaz arızalarında sunulan destek sistemi kesintisiz olarak 24 saat hizmet vermektedir.

Benzer İçerik  HSBC Kasko Ücretleri, Kasko Sigorta Poliçesi | HSBC

Teknik destek, bakım ve onarım servislerinden 7/24 hizmet sağlanabiliyor. HSBC POS Destek Hattı 0212 366 37 77 telefon numarasından günün her saati sağlanıyor. Cihaz arıza bildirimlerinde en kısa ve hızlı sürede ya da üye işyerinin talebine göre, en uygun tarih ve saate göre teknik destek sağlanmaktadır.

HSBC pos cihazı destek servis elemanları üye iş yerine giderek servis hizmeti sağlamaktadır. POS arıza sorunları hızlı şekilde çözülmekte ve kesintisiz hizmet sağlaması üzerine kısa sürede onarım sağlanmaktadır. Destek hattından iletişim ve erişim sağlanarak hizmet alınabilir.

İlginizi Çekebilir;

Denizbank POS Cihazı, Deniz POS, Kolay POS

TEB Pos Cihazı, Kobiler için TEB POS | Türk Ekonomi Bankası

HSBC KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), HSBC Esnaf Kredisi Hesaplama

Odea Bank Pos Cihazı, Dial-Up Pos, Mobil Pos, Yazarkasa Pos

Akbank POS Cihazı, Akbank Pos Başvurusu ( Akbank Pos Yazar Kasa)