HSBC Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Hsbc Atm'den Para Çekme Limit - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

HSBC Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Hsbc Atm’den Para Çekme Limit

HSBC kartsız para çekme, hsbc kredi kartı ödeme noktaları, hsbc anlaşmalı bankalar, hsbc yurtdışı para çekme, atm gibi bilgiler yazımızda.

Anasayfa > HSBC Bank > HSBC Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Hsbc Atm’den Para Çekme Limit
28 Mayıs 2018
1.146 okunma
HSBC Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Hsbc Atm’den Para Çekme Limit

HSBC üzerinden günlük para çekme limitlerine uyum sağlayarak işlemlerinizi 2022-2023 yılında belirlenen limitlerde gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bunun için hesap bölümüne erişim sağlanması şart. Daha sonra ise işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Banka kartları adına farklı limitler belirlenmiştir. Sahip olduğunuz karta göre alt ve üst limitlere uyum sağlamanız gerekiyor. ATM üzerinden bunun bunun yanı sıra nakit avans çekme, fatura ödeme, borç sorgulama ve fono işlemleri de yapılabiliyor.

HSBC Para Çekme Limitleri

Türkiye’nin her yerinde bulunan HSBC ATM’ leri üzerinden para çekme işlemlerinizi anında gerçekleştirmeniz mümkün olacak. HSBC atm para çekme limiti ise Visa elecktron, Advebce, Premier gibi kartlara göre farklılık göstermektedir.

  • Visa Electron kartı ile gün içinde en az 1.500 TL para çekme işleminde bulunulması mümkündür.
  • Bunun yanı sıra Advance ile gün içinde en fazla 2.000 TL çekim işlemi yapılabilir.
  • Premier ile gün içinde 4.000 TL’ye kadar çekim işlemlerinde bulunmanız mümkün olacak.
  • HSBC atm’den döviz çekme işlemleri adına Visa Elektron için yine 1.500 TL limit belirlemiştir.
  • Ayrıca Advance için ise 2.000 TL limit belirlenmiştir. Bunun yanı sıra döviz çekme işlemleri adına Premier kart için en fazla 4.000 TL limit uygulanmaktadır.
  • Nakit avans çekimleri adına gün içinde 12.000 TL limit uygulanır. HSBC atm’den kartsız para çekme işlemleri de oldukça kolay bir şekilde yapılır.

HSBC karekod (qr kodu) ile para çekme işlemleri olmak üzere diğer işlemler için aklınıza takılan soruları 0850 211 011 numaralı müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

HSBC Para Yatırma Limitleri

Para yatırma işlemlerinde bulunmak adına da şifreniz ile beraber ATM üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. HSBC atm’den para yatırma limiti havale ile kendi hesapları arasında en fazla 10.000 TL’dir. Bunun yanı sıra başka bir hesaba para aktarmak adına da 10.000 TL üst limit uygulanır.

  • HSBC kartsız para yatırma ücreti en az 10 TL olarak belirlenmiştir. Nakit para yatırma için ise 19.990 TL uygulanmakta olup nakit kredi kartı borcu ödeme işlemleri adına da 19.990 TL tahsil edilir.
  • Altın işlemleri için belirlenen üst limit 40.000 TL’dir. Ayrıca döviz alma ve döviz satma işlemleri adına da gün içinde 40.000 TL limit uygulaması yapılır.

HSBC ATM’ leri üzerinden yapacağınız para yatırma ve para çekme işlemleri adına uygulanmakta olan limitlere uyum sağlamanız oldukça önemlidir.


Benzer İçerik  HSBC OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Müşteri Hizmetleri