Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Gercüş İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

10.11.2018
371
Gercüş İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Gercüş İlçe Belediyesi işçi alımı sayesinde terör ile mücadele ediliyor. Özellikle son yıllarda artan terör nedeni ile işsizlik oranı da giderek artıyor. Belediyenin işçi alımı sayesinde işsizlik oranının düşürülmesi hedefleniyor. Belediyenin iş ilanlarına ulaşabilmek için İş-Kur üzerinden iş ilanı takibi yapılabiliyor. Burada hangi belgelerin istendiği, nelerin gerektiği, başvurunun nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Belediyenin İşçi Alımı Şartları

Her belediye kendine göre şartlar oluşturma hakkına sahiptir. Personel alımı başvuru şartları Gercüş İlçe Belediyesinde oldukça basit tutulmuştur. Kişilerin TC vatandaşı olması isteniyor. Aynı zamanda 18 yaşını aşmış, 41 yaşını aşmamış olmak da önemlidir. Bunun yanında adli sicil kaydında herhangi bir suç bulunmaması, terör ile bağlantısının olmaması da istenenler arasındadır. KPSS şartının aranmıyor olması önemlidir. Kişilerin en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Bu sayede şartlar sağlanıyor ve başvuru yapılabiliyor.


Başvurular Nereye Yapılacak?

Belediyenin internet sitesi vardır. İnternet sitesi üzerinden online başvuru yapılabiliyor. Bunun yanında İŞ-Kur içerisinde de belediyenin iş ilanlarına ulaşmak mümkün oluyor. Bu sayede başvuru kolay bir şekilde yapılıyor. Başvuru yapılırken tüm belgelerin hazırda bulunması gerekiyor. İşçi alımı başvuru evrakları doğru ve eksiksiz şekilde tamamlanmalıdır. Belediyeye giderek personel birimine de başvuru yapılabiliyor. Belgelerde eksik olmadığı zaman başvurunuz kabul ediliyor.

Gercüş İlçe Belediyesi İletişim Kanalları

Vatandaşlar Gercüş İlçe Belediyesi personel alımı konusunda belediyeden yardım alabiliyor. Belediyenin tüm iletişim bilgileri aşağıda detaylı bir şekilde vatandaşlara sunuluyor.

  • Belediyenin telefon numarası 4883412158 olarak sitesinde yayınlanıyor.
  • Belediyenin faks numarası ise 48832412290 olarak vatandaşa veriliyor.
  • Sorun, görüş ve önerileriniz için mail adresi seyit-eriman@hotmail.com olarak sunuluyor.
  • Belediyenin internet sitesi ise gercus.bel.tr olarak veriliyor.

Benzer İçerik  Ulus İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.