Garanti Bankası Hafta Sonu Açık Mı?, Cumartesi Garanti Açık Mı? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Hafta Sonu Açık Mı?, Cumartesi Garanti Açık Mı?

Garanti Bankası hafta sonu açık şubesi var mı, Garanti hafta sonu çalışan şubeler, garanti bank cumartesi Pazar açık mı hemen öğren!

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Hafta Sonu Açık Mı?, Cumartesi Garanti Açık Mı?
01 Haziran 2018
1.266 okunma
Garanti Bankası Hafta Sonu Açık Mı?, Cumartesi Garanti Açık Mı?

Banka şubeleri üzerinden birtakım işlemlerde bulunmak adına çalışma saatlerine dikkat edilmesi gerekiyor. Garanti Bankası müşterileri işlemlerini hafta sonunda da yapabilmek adına hafta sonu açık mı konusunda merak eder. Fakat banka müşterilerine sadece hafta içi belirlenen günlerde hizmet vermektedir. Kişiler işlemlerini hafta sonunda da gerçekleştirmek adına ATM’lerden ya da telefon bankacılığı sisteminden yararlanabilir. İşlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra ise yapmanız gereken tek şey müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek olacak. Telefon bankacılığı adına parola belirleme işlemleri adına da müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

 Garanti Bankası hafta sonu çalışma saatleri bulunmamaktadır. Çünkü banka şubeleri sadece hafta içi hizmet vermektedir. Ancak finansal işlemlerini hafta sonunda da gerçekleştirmek isteyen kişilerin yapması gereken tek şey müşteri telefon bankacılığı özelliğinden yararlanmak olacak. Garanti Bankası hafta içi çalışma saatleri ise şu şekildedir;

  • Bankaların tümü saat 09.00’ da açılır. Kişiler banka şubeleri üzerinden yapacakları işlemler adına öğle molası saatlerini de hesaba katmalıdır.
  • 30 ve 13.30 saatleri arasında öğle molası veren banka 13.30’ dan saat 17.00’ a kadar müşterilerine hizmet vermeye devam eder.

Kişiler Garanti Bankası hafta sonu açık şubeler üzerinde bir araştırma yaptıklarında bankanın cumartesi ve Pazar günlerinde hizmet vermediğini görebilir. Bu nedenle işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler hafta içi çalışma saatlerine dikkat etmelidir. Ancak telefon bankacılığı sayesinde ise Garanti Bankası hafta sonu havale işlemlerinizi de gerçekleştirmenizi sağlar.

Garanti Bankası Hafta Sonu İşlemleri İçin;

Türkiye’nin hemen hemen her noktasında şubesi bulunan Garanti Bankası hafta sonu müşterilerine hizmet vermediğinden dolayı telefon bankacılığı ve ATM’leri ile destek olur.  Telefon bankacılığı sisteminden yalnızca hafta sonu değil, günün her saatinde ve haftanın tüm günlerinde yararlanılması mümkündür.

  • 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak banka müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız mümkün olacaktır. Garanti Bankası hafta sonu eft işlemleri olmak üzere diğer banka işlemlerinizi de ilgili telefon numarasını arayarak yapmanız mümkün.
  • Bunun yanı sıra Garanti Bankası hafta sonu kredi ödeme işlemleri adına banka ATM’ lerini de tercih edebilirsiniz.

Para yatırma ve para çekme işlemleri ATM’ler üzerinden sıra beklemeden yapılabilir. Garanti Bankası cumartesi açık mı konusunda ise hafta sonu hizmet vermemektedir.


Benzer İçerik  Garanti Bankası Para Yatırma Ücreti, 2022-2023 Atm kartlı kartsız para yatırma işlem masrafları