Garanti Bankası Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Paramatik Günlük İşlem Limitleri - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Paramatik Günlük İşlem Limitleri

Garanti bankası günlük para çekme limiti nasıl arttırılır, garanti bankası paracard günlük çekme limiti, garanti bank günlük qr ile para çekme gibi bilgiler yazımızda.

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Paramatik Günlük İşlem Limitleri
28 Mayıs 2018
1.791 okunma
Garanti Bankası Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Paramatik Günlük İşlem Limitleri

ATM üzerinden fatura ödeme işlemleri para çekme işlemleri ve para yatırma işlemleri gibi pek çok işlemi kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için Garanti Bankası tarafından uygulanmakta olan günlük limitlere de uyum sağlanması gerekiyor. 2018 senesinde belirlenmiş olan alt ve üst yatırım, çekim limitleri hakkında bilgi edindikten sonra işlemlerinizi Türkiye’de bulunan tüm Garanti Bankası ATM’lerinden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Para Çekme Limitleri

Kişiler para çekme işlemlerinde bulunmak adına öncelikle bir Garanti Bankası ATM’sine erişim sağlamalıdır. Daha sonra banka kartı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra hesaplarından para çekiminde bulunabilirler. Belirlenen limitlerin üzerindeki işlemleriniz adına ise Garanti Bankası günlük para çekme limiti arttırma konusunda 44 0 333 müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Müşteri hizmetleri haftanın tüm günü ve her saat destek sağlamaktadır.


  • Garanti Bankası atm para çekme limiti Mastercard, Visa Kart ve Kredi kartına göre belirlenir.
  • Mastercard için günlük belirlenen limit 2.000 TL’dir.
  • Bunun yanı sıra Vısa Kart sahipleri de gün içinde en fazla 2.000 TL’yi 24 saat içinde çekebilir.
  • Kredi kartı ile nakit avans çekecek olan için ise günlük belirlenen limit 6.000 TL’dir.
  • Garanti Bankası kartsız para yatırma ücreti için belirlenen üst limit 12.000 TL’dir.
  • Kredi kartı borcu ödeme için de kartsız işlemlerde üst limit olarak 12.000 TL belirlenmiştir.
  • 24 saat içinde ise Garanti Bankası karekod (qr kodu) ile para çekme işlemlerinde bulunacak kişiler en fazla 3.000 TL çekim işlemlerini anında gerçekleştirebilir.
  • Kişiler Garanti Bankası atm’den döviz çekme işlemleri dahil olmak üzere altın alış-satış işlemlerinde de bulunabilir.

Garanti Bankası Para Yatırma Limitleri

Hesabınıza ATM üzerinden para yatırma işlemlerinde bulunmak adına öncelikle şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor. Menü üzerinden para yatırma butonunu seçerek yatırmak istediğiniz limiti belirtmeniz durumunda işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Kartsız para yatırma işlemleri adına ise kartsız işlemler butonunu seçmeniz gerekecek.

  • Gün içinde Garanti Bankası atm’ den para yatırma limiti olarak en az 10 TL uygulanır.
  • Havale işlemlerinde en fazla 10.000 TL işlem yapılabilir.

Para yatırma ve Garanti Bankası atm’den kartsız para çekme işlemleri adına uygulanan limitlere uygun bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. QR ile para yatırma işlemleri de ATM’ler üzerinden yapılabilir. Bunun için kişiler dijital bankacılık sistemlerinden de yararlanabilir.


Benzer İçerik  Garanti Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Garanti Bankası HGS/OGS Başvurusu ve İptali