Fibabanka Hafta Sonu Açık Mı?, Fibabanka Çalışma Saatleri | 2022 Güncel Çalışma Saatleri - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Fibabanka Hafta Sonu Açık Mı?, Fibabanka Çalışma Saatleri | 2022 Güncel Çalışma Saatleri

Fibabanka çalışma saatleri – mesai saatleri – açılış, kapanış saati için hemen tıkla!

Anasayfa > Fibabank > Fibabanka Hafta Sonu Açık Mı?, Fibabanka Çalışma Saatleri | 2022 Güncel Çalışma Saatleri
31 Mayıs 2018
897 okunma
Fibabanka Hafta Sonu Açık Mı?, Fibabanka Çalışma Saatleri | 2022 Güncel Çalışma Saatleri

Fiba Grup çatısı altında 2010 yılında kurulmuş olan Fibabanka hafta içi hizmet vermektedir. Hafta sonu işlem yapacak olanlar için ise ATM’ler ve müşteri hizmetleri ile hizmet eder. Cumartesi ve Pazar Fibabanka açık mı diye merak edenler şubeye gitmeye gerek kalmadan telefon bankacılığı sisteminden yararlanabilir. Çünkü banka hafta sonu hizmet vermez. Ancak Türkiye’nin pek çok yerinde ATM’leri bulunur. Bunun yanı sıra müşteri hizmetleri ile haftanın 7 günü olmak üzere günün her saatinde hizmet eder.

Fibabanka Çalışma Saatleri

Herhangi bir Fibabanka şubesine giderek hesap işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Ancak bankanın çalışma saatlerine uyum sağlamanız gerekiyor.

  • Türkiye’de bulunan tüm Fibanbanka şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri dışında saat 9.00’ da açılmaktadır.
  • 00 ve 13.00 saatleri arasında ise öğle molası verir. Öğle tatilinde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz bu nedenle mümkün değildir.
  • Ancak saat 13.00 sularında banka hizmet vermeye başlar. Hafta içi saat 17:00’ a kadar tüm banka işlemlerinizi Fibabank şubelerine giderek gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Fibabanka hafta sonu çalışma saatleri banka açık olmadığından dolayı bulunmamaktadır.

Fibabanka Hafta Sonu İşlemleri İçin;

Hafta içerisinde işlemlerini halledemeyen kişiler Fibabanka cumartesi açık mı diye merak eder. Ancak bilindiği üzere Fibabanka cumartesi ve Pazar günlerinde hizmet veren bankalar arasında yer almaz.

  • Fibabanka hafta sonu açık şubeler bulunmadığından dolayı 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür.
  • Müşteriler Fibabanka hafta sonu havale işlemlerini 444 88 88 ve 0850 222 77 77 müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak gerçekleştirebilir. Müşteri hizmetleri anında destek olacaktır.
  • Hesap açma, hesap kapatma, kredi kartı işlemleri, döviz ve fono işlemleri olmak üzere Fibabanka hafta sonu eft işlemlerini de telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak gerçekleştirmeniz mümkün.
  • Kredi kartı borç ödeme, kayıp ya da çalıntı bildirimi gibi işlemler de telefon bankacılığı üzerinden yapılabilir.

Banka 1 Ocak, 19 Mayıs, 29 Ekim ve 30 Ağustos tarihleri olmak üzere 23 Nisan’da da hizmet vermemektedir. Resmi tatiller ve dini bayramlarda Fibabanka şubesi üzerinden işlemlerinizi yapamayacağınız için ATM’leri ya da telefon bankacılığı sistemini kullanabilirsiniz. Bu bakımdan Fibabanka hafta sonu kredi ödeme işlemleri adına ATM’ye giderek sıra beklemeden işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.


Benzer İçerik  Fibabanka Kasko Ücretleri, Fibabanka | TAŞIT SİGORTALARI