Fibabank Telefon Numarası Değiştirme, Fibabanka Telefon Numarası Güncelleme - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Fibabank Telefon Numarası Değiştirme, Fibabanka Telefon Numarası Güncelleme

Fibabanka telefon numarası, fibabanka şubeleri , fibabanka internet bankacılığı hakkında bilgi için hemen tıkla!

Anasayfa > Fibabank > Fibabank Telefon Numarası Değiştirme, Fibabanka Telefon Numarası Güncelleme
31 Mayıs 2018
3.531 okunma
Fibabank Telefon Numarası Değiştirme, Fibabanka Telefon Numarası Güncelleme

Bankaya kayıtlı olan telefon numarasını değiştirmek isteyenler Fibabank müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamalıdır. Bunun yanı banka şubesine giderek de telefon numarası değiştirme işlemlerinde bulunulabilir. Kişiler hesaptan hesaba havale, eft, vadeli hesap açma, kredi kartı borç ödeme gibi işlemlerde bulunabilir. Telefon bankacılığı ile birçok işlemi haftanın her günü ve dilediğiniz her zaman gerçekleştirme hakkınız olacak. Şifre belirleme işlemlerinde bulunduktan sonra bankacılık alanındaki birtakım işlemlerinizi yapmanız mümkün olacak.

Fibabank Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

Fibabank’a kayıtlı olan telefon numaranızı değiştirmiş olanlar bunu bankaya mutlaka bildirmeli. Aksi halde telefon bankacılığı sisteminden yararlanılmaz. Fibabank telefon numaramı değiştirmek istiyorum diyen kişiler öncelikle;

  • 444 88 88 ve 0850 222 77 77 numaralı müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamalıdır. Fibabank müşteri hizmetleri yeni numaranızı kayıt ederek size destek olacaktır. Ancak Fibabank şubesine uğramanızı ve işlemi onaylamanızı talep edebilir.
  • Telefon numaralarını güncellemek isteyen kişiler herhangi bir Fibabank şubesine giderek telefon numarasını güncelleme formunu doldurmalıdır. Ardından dolduran form banka temsilcilerine teslim edilir.
  • Kişiler Fibabank telefon numarası ile para çekmek olmak üzere para yatırma gibi birtakım işlemlerde de bulunabilir.

 Fibabank Bloke Kaldırma:   Telefon numarasına bloke işlemi yapılan kişiler bu işlemi iptal etmek için 444 88 88 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamalıdır. Müşteri hizmetleri alanında uzman personellerden oluşur. Size anında geri dönüş sağlar. Fibabank telefon numarası bloke kaldırma işlemleri adına anne kızlık soyadı, T.C. Kimlik bilgileri gibi birtakım sorular yöneltecektir. Daha sonra bloke işlemleri kaldırılır. Sim kartları kopyalanan kişiler ya da telefon numarasını başka bir GSM operatörüne dönüştüren kişiler telefon numarasına bloke uygulamasına maruz kalabilir. Ancak banka personelleri ve müşteri hizmetleri ile görüşülerek bu sorun çözüme kavuşturulacaktır.

Fibabank Telefon Bankacılığı

 Fibabank telefon numarası güncelleme işlemlerinden sonra kişiler 7/24 yararlanabilecekleri telefon bankacılığı sistemi üzerinden EFT, Havale, Döviz, tahvil-bono alım satım, kayıp-çalıntı kart işlemleri gibi birçok işlemi gerçekleştirme hakkına sahip olur.

  • Bunun dışında Fibabank telefon numarasına para gönderme işlemleri de telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilir. Ayrıca kişisel bilgi güncellemesi ve şifre işlemleri gibi birçok işlemi yapma hakkına sahiptir.
  • Fibabank telefon numarasına havale, hesap kesim tarihi değişikliği gibi daha pek çok işlem yapılabilir.

Banka üzerinden ya da Fibabank ATM’den telefon numarasını güncelleme işlemlerinizi ise oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz.


Benzer İçerik  Fibabanka Kasko Ücretleri, Fibabanka | TAŞIT SİGORTALARI