Fibabanka Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, TL Mevduatınıza %24 | Hoş Geldin Faizi Fibabanka'da - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Fibabanka Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, TL Mevduatınıza %24 | Hoş Geldin Faizi Fibabanka’da

Fibabank vadeli tl hesabı ne kadar faiz verir, Fibabank tl mevduat hesabı ve Fibabank mevduat hesabı fırsatlarını öğrenmek için tıkla!

Anasayfa > Fibabank > Fibabanka Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, TL Mevduatınıza %24 | Hoş Geldin Faizi Fibabanka’da
05 Ekim 2018
1.024 okunma
Fibabanka Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, TL Mevduatınıza %24 | Hoş Geldin Faizi Fibabanka’da

Fibabanka vadeli hesap, küçük birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen banka müşterileri adına hizmet verir. TL para birimi üzerinden vadeli hesap açtırmak isteyenlerin müşteri hizmetleri ya da şube görevlileri ile iletişim kurmaları faydalarına olacaktır. Vadeli hesapta gün sayısı ya da yatırılan tutar üzerinden kazanç sağlamak mümkündür.

Vadeli Hesap Başvuru Aşamaları

Fibabanka içerisinde vadeli hesap başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmek adına öncelikle en yakın şubelerdeki personellerden biri ile iletişime geçmek faydalı olacaktır. Bu sayede vadeli hesap ve avantajları hakkında bilgi edinme imkanı da oluşur.

  • Fibabanka vadeli hesap, yatırımlarını güvence altında tutmak ve değerlendirmek isteyenler açısından avantajlıdır.
  • Faiz oranları her yıl değişiklik gösterdiğinden dolayı takipte kalmak ve yükseldiğinde yatırım yapmak dikkat edilecek temel unsurlar arasındadır.
  • Başvuru işlemleri tamamlandığında yatırımları online şube üzerinden kontrol etmek daha pratik hale gelir.

Vadeli hesap açıldığında istenilen zamanda çekim yapmak ve para aktarmak mümkündür. Bu durum hesabı aktif olarak kullanmak isteyenler açısından avantajlıdır.


TL Üzerinden Para Biriktirme İmkanı

Fibabanka müşterilerini memnun etmek adına farklı döviz kurları dışında, TL üzerinden de birikim yapma imkanı sunar. En yüksek mevduat faiz oranları araştırması yapanlar, Fibabanka hizmetlerini değerlendirebilirler. Vadeli hesaplarda 6 ay ile 1 yıl arasında farklı seçenekler bulunur. Stopaj oranları ise %5 olarak belirlenmiştir. 1 yıl ve üzeri vadeli hesap açanlardan stopaj ücreti alınmaz.

Avantajlı Faiz Oranları

Farklı devlet ve özel bankalara göre Fibabanka daha avantajlı faiz oranlarına sahiptir. Fibabanka mevduat faizi hesaplama noktasında, kuruluşun resmi internet sitesinden yardım almak mümkündür. Resmi internet sitesinde vade seçenekleri ve getireceği faiz oranları detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Birikimlerini arttırmak isteyenler açısından vadeli hesap en avantajlı yöntemlerden biri olarak gösterilir. Banka müşterilerinin en az 1000 TL en fazla ise 10 bin TL üzerinden vadeli hesap açmalarına izin verilir. Fırsatlardan yararlanmak ve tüm avantajları değerlendirmek adına şubelerdeki görevlilerden destek almak faydalı olacaktır. Vadeli hesap faiz oranları düzenli olarak güncellenir.

Benzer İçerik  Fibabanka Bireysel Emeklilik Sistemi ( BES), Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.