Diyarbakır Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Diyarbakır Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Genel > Diyarbakır Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
1.105 okunma
Diyarbakır Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Dicle Belediyesi işçi alımı için Dicle Belediyesi’nin resmi web sitesine girebilir ve güncel personel ilanlarına göz gezdirebilirsiniz. Duyurular kısmından da görebileceğiniz bu ilanların ne zaman sonuçlanacağı ve başvuru süreçleri ayrıntılı olarak verilmiştir diyebiliriz.

Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alım Süreci Nasıl?

Dicle Belediyesi memur ilanı için başvuru sürecine baktığınızda sadece birkaç dakika içerisinde bile online olarak ilanlara başvurabildiğinizi göreceksiniz. Ancak değerlendirmeye alınması için belediyenin insan kaynaklarına sizden istenen evrakları iletmeniz gerekir. Bu evrakların içerisinde vesikalık, diploma ve benzeri belgeler olabilir.

Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Eleman Alımı Ne Zaman?

Dicle Belediyesi personel başvuru formu için eleman alımlarına baktığınız zaman her bir açık pozisyon için belirlenen tarihin farklı olabildiğini göreceksiniz. Özel güvenlik görevlisi, zabıta, temizlik elemanı gibi açık kadrolar için istenen evraklar ve son başvuru tarihi birbirinden farklı olmaktadır. Dilerseniz daha ayrıntılı bilgi için belediyenin insan kaynaklarına danışabilir ve süreci de öğrenebilirsiniz.


Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Kurumsal Bilgileri

Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Diyarbakır’ın 40593 nüfuslu ilçelerinden biridir. Profesyonel bir şekilde hizmet verdiğini söyleyebileceğimiz belediye detaylı bilgi için telefon ve internet üzerinden de kolay ulaşılabilir bir kurum olarak dikkat çeker diyebiliriz. Mesai saatlerinde ulaşabileceğiniz Dicle Belediyesi’nin telefonu 0412 561 2022-2023’dir. Faks sistemi de çalışan belediyeye belge iletmek istiyorsanız kullanabileceğiniz faksı da 0412 561 2162’dir. Resmi internet adresinden belediye hakkındaki önemli işlemlere, projelere ve daha sayabileceğimiz benzer bilgilere de anında ulaşabilirsiniz. Dicle resmi web sitesi www.dicle.bel.tr olarak yayındadır. Dicle Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı hakkında tüm istek, şikayet ve personel alımıyla ilgili mesajlarınızı dicle_belediyesi@hotmail.com adresine mail atarak öğrenebilirsiniz.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Tatarlı Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Diyarbakır Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Hakkımızda

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Garanti Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2020