Denizbank Hafta Sonu Açık Mı?, DenizBank Çalışma Saatleri 2022-2023 - öğle arası açılış/kapanış saati - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Denizbank Hafta Sonu Açık Mı?, DenizBank Çalışma Saatleri 2022-2023 – öğle arası açılış/kapanış saati

Denizbank hafta sonu açık şubeler, denizbank hafta sonu maaş yatar mı, denizbank hafta sonu çalışma saatleri için hemen tıkla!

Anasayfa > Denizbank > Denizbank Hafta Sonu Açık Mı?, DenizBank Çalışma Saatleri 2022-2023 – öğle arası açılış/kapanış saati
31 Mayıs 2018
1.177 okunma
Denizbank Hafta Sonu Açık Mı?, DenizBank Çalışma Saatleri 2022-2023 – öğle arası açılış/kapanış saati

Denizbank müşterilerine telefon bankacılığı, ATM’ler ve şubeleri üzerinden hizmet vermektedir. Banka şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olanlar hafta sonu açık mı diye merak etmektedir. Birtakım bankalar hafta sonu da müşterilerine hizmet edebiliyor. Ancak Denizbank hafta sonu açık değil. Müşteriler banka işlemlerini dilerler ise telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak müşteri hizmetleri üzerinden ya da ATM’lere giderek gerçekleştirebilir.  Hesap açma, hesap kapatma olmak üzere kredi kartı borç ödeme işlemlerinde de bulunabileceğiniz bankada tüm işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde yapma hakkına sahipsiniz.

Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank hafta içi müşterilerine; saat 9.00’ dan 17.00’ a kadar hizmet vermektedir. Denizbank hafta sonu çalışma saatleri bulunmamakta. Çünkü banka sadece Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri hizmet veriyor.

  • Hafta sonu banka şubesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler Denizbank cumartesi açık mı diye merak edebilir. Temel bankacılık işlemlerinizi Cumartesi ve Pazar günleri sadece ATM’ler ve telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Çünkü Denizbank hafta sonu açık şubeler bulunmamaktadır. Bu durumda 0850 222 0800 numaralı müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor.

Denizbank Hafta Sonu Yapılan İşlemler;

Denizbank hafta sonu havale işlemleri olmak üzere daha pek çok işlem telefon bankacılığı ile gerçekleştirilebilir. Bunun için Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak şifre almanız gerekiyor. Parola belirleme işlemlerinin ardından ise bankaya kayıtlı olan cep telefonları üzerinden Denizbank hafta sonu eft işlemlerinde de bulunmanız mümkün olacak.

  • Bunun yanı sıra kişiler kredi kartı borcu ödeme, hesaba para yatırma ve hesaptan para çekme işlemlerini ATM’ler üzerinden gerçekleştirme şansına sahip.
  • Sıra beklemeden ve oldukça kolay bir şekilde kredi kartı ve hesap işlemlerinizi ATM’lerden ya da telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak gerçekleştirmeniz mümkün.
  • Kişiler bunun yanı sıra Denizbank hafta sonu kredi ödeme işlemlerini de telefon bankacılığından yararlanarak yapabilir.

0850 222 0 800 numaralı müşteri hizmetlerini aradıktan sonra işlemlerinizi yapmaya başlamanız oldukça kolay olacak. Sistem üzerinden bankaya ulaştığınız zaman kart şifresi ile hızlı bağlanabilme tanımında bulunmanız da mümkün. Ayrıca sesli yanıt sisteminden yararlanarak kredi kartı borç ödeme, hesap yatırım, kayıp-çalıntı bildirimi ve hisse senedi işlemlerini yapabilirsiniz. Hafta sonu açık olmayan Denizbank müşterilerini mağdur etmemek adına telefon bankacılığı ile 7/24 hizmet sunar.


Benzer İçerik  Denizbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Müşteri Hizmeti | DENİZBANK HGS Alınabilir Mi?