Denizbank İnternet Bankacılığı, DenizBank: İnternet Bankacılığına Giriş - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Denizbank İnternet Bankacılığı, DenizBank: İnternet Bankacılığına Giriş

Anasayfa > Denizbank > Denizbank İnternet Bankacılığı, DenizBank: İnternet Bankacılığına Giriş
08 Ekim 2018
1.116 okunma
Denizbank İnternet Bankacılığı, DenizBank: İnternet Bankacılığına Giriş

Denizbank internet bankacılığı nasıl kullanılır diye merak edenler; öncelikle www.denizbank.com adresine erişim sağlamalı. Ardından kullanıcı bilgilerini oluşturmak adına hesap açmalı.

Denizbank İnternet Bankacılığı Hesap Açma İşlemi

Tüm Denizbank müşterileri internet bankacılığından yararlanarak finansal işlemlerini daha kısa sürede gerçekleştirme hakkına sahip. Öncelikle;

  • Tarayıcınıza Denizbank resmi sitesinin adresini girin.
  • Ardından ana sayfada yer alan kullanıcı oluşturmak için tıkla sekmesine erişim sağlayın.
  • Denizbank kartla giriş işlemleri için; banka kredi kartı numarasını, kart şifresini, son kullanma tarihini yazarak hesap oluşturun.

Bankaya ait kredi kartı olmayanlar kartım yok butonuna tıklamalıdır. Ardından T.C kimlik numarası, aktif olarak kullanılan cep telefonu numarası ve güvenlik kelimesi girilerek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnternet Bankacılığına Giriş: Müşteriler, Denizbank internet bankacılığı için kullanıcı adı oluşturduktan sonra; kullanıcı adı, T.C. kimlik numaraları ve kart bilgileri ile internet bankacılığına giriş işlemlerini tamamlayabilir.


İnternet Bankacılığı İle Hangi İşlemler Yapılır?

Denizbank müşterileri, internet üzerinden kolaylıkla hesap yönetimi yapabilir, para transfer edebilir ve kredi kartı işlemlerini gerçekleştirebilir. İnternet bankacılığı ile yapılabilen işlemler;

  • Hesaplar arasında EFT ve Havale işlemi
  • Döviz transferi, taksitli kurtaran hesap, IBAN işlemleri
  • Anında para hesabı, fastPay, kredi kartı başvurusu
  • Kredi kartı borç ödeme, sanal kart işlemleri, banka kartı işlemleri
  • Fatura ödemeleri, SSK / Bağkur ödemesi, yabancı para ödemeleri

Denizbank internet üzerinden birçok işlemi yapabilmeniz adına internet bankacılığını sunarak sizlere 7/24 hizmet sağlar. SMS doğrulama sistemi sayesinde oldukça güvenlidir. SMS doğrulama ayarlarına girerek internet bankacılığına her girişinizde yapacağınız işlemlerde SMS yolu ile güvenlik kodu gelir. Bu kodu girdikten sonra finansal işlemler gerçekleşir. 0850 222 0800 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak banka ile ilgili aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.

Benzer İçerik  Denizbank Kiralık Kasa Ücretleri, Bankalar Kiralık Kasa Fiyatları