Aksaray Ağaçören İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Aksaray Ağaçören İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Aksaray Ağaçören İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
739 okunma
Aksaray Ağaçören İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Ağaçören İlçe Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında derinlemesine bilgi almak isteyen kişilerin internet üzerinden yayınlanan kadro seçeneklerine bir göz atmaları gerekmektedir. Hem sözleşmeli hem de kadrolu iş imkanları konusunda farklı seçenekler sunulmaktadır. Bazı meslek grupları için de taşeron işçi kabul edilmektedir.

Personel Alımı Hangi Koşullara Göre Yapılmaktadır?

Ağaçören İlçe Belediyesi personel alımı sırasında kişilerin özellikle adli sicil kaydının olmaması gerekir. Bunun yanı sıra istenen belgelerin her biri eksiksiz bir biçimde yetkililere sunulmalıdır. Bu belgelerin elden teslim edilmesi talep edilmektedir. Bazı belediyeler gelemeyen kişiler için argo ile gönderimi de kabul etmektedir.

Personel Alımı Hangi Alanlarda Gerçekleştirilmektedir?

Aksaray Ağaçören İlçe Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında vasıfsız işçi alımından gişe memuru alımına kadar çok farklı seçenekler sunulmaktadır. İlkokul mezunundan başlayarak lisans mezununa kadar farklı seviyelerde kişilerin iş sahibi olması için gerekli kadro açma imkanı ortaya koyulmaktadır.

Özellikle aşçı, şoför, temizlik işçisi, inşaat işçisi, meslek edindirme merkezlerinde hocalık gibi meslek gruplarının istihdam edilmesi için fırsatlar sunulmaktadır. Bu meslek grupları kapsamında kişilerden talep edilen belgeler de çeşitlilik göstermektedir. Her bir kadroda ortak olarak adli sicil kaydı, ikametgah belgesi kimli fotokopisi gibi belgeler talep edilmektedir.


Belediye iletişim Bilgileri Nelerdir?

Aksaray Ağaçören Belediyesi personel alım koşulları ile alakalı ya da genel olarak belediyecilik faaliyetleri ile alakalı olarak aklınıza takılan soruları 3823312007 telefon numarası üzerinden yetkililere bildirebilirsiniz. Yazışmak için gerekli görürseniz faks numarası da 3823312005 olarak belirlenmiştir. Belediye yetkililerine e-mail üzerinden belge göndermeniz ya da soru iletmeniz gerekirse belediyeagacoren@hotmail.com adresi üzerinden de gerekli bilgileri kısa sürede elde edebilirsiniz. 2989 kişilik nüfusa sahip olan bu ilçe belediyesi ile alakalı tüm bilgileri bu numaralar ve adresler aracılığı ile elde edebilirsiniz.

Benzer İçerik  Bolu İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Uygun Faizli Konut Kredisi, Konut Kredisi En Uygun

Ağrı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Sağlık Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Keçiören Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları