Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Bursa İnegöl Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

13.11.2018
413
Bursa İnegöl Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa İnegöl Büyükşehir İlçe Belediyesi işçi alım ilanları kapsamında kişilerin kadrolar hakkında net bilgi sahibi olmaları için www.inegol.bel.tr linkini kullanmanız gerekmektedir. Bu link üzerinden gerekli olan kadro bilgilerine kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle zaman aralıkları konusunda ve belgelerin toplanması ile alakalı dikkatli olmalısınız. Açılan kadroların kapasitesinden çok daha fazla kişi başvurduğu için bu hususlar daha da büyük önem kazanmaktadır.

Hangi Alanlarda Personel Alımı Yapılıyor?

Bursa İnegöl Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alımı dahilinde kişiler özellikle temizlik işçisi, kat görevlisi, kaloriferci gibi farklı seçenekleri içerisinde barındırmaktadır. Personel alımı sırasında özellikle vasıfsız işçilik statüsünde olan kadrolara başvuru talebinin yüksek olduğu da ayrıca belirtilmelidir. Bu kadrolara başvuracak olan kişilerin daha önce aynı pozisyona yerleşip istifa etmeleri durumun başvuruları yeniden kabul edilmeyecektir.


Personel Alım İşlemleri Hangi Yöntem ile Gerçekleştirilmektedir?

Bursa İnegöl Büyükşehir İlçe Belediyesi ne zaman personel alacak konu başlığı altında kişilerin özellikle kura yöntemi ile kadroya atandığı belirtilmelidir. Kadro vasıfsız işçilik ya da KPSS puanı talep etmeyen herhangi bir alanı kapsıyorsa direkt olarak kura sistemi ile ön elemeyi geçen kişiler arasından seçim yapılmaktadır. Ön koşulların başına herhangi bir asli suça karışmamış olmak bulunuyor. Hükümlülerin hayata kazandırılması için farklı projeler ayrıca başvuruya açılmaktadır.

Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Bursa İnegöl Büyükşehir İlçe  Belediyesi personel alım koşulları  ile alakalı olarak yetkililerden bilgi almak için kullanabileceğiniz yöntemlerden bazıları;

  • Belediye yetkililerine erişmek için kullanmanız gereken telefon numarası
  • Yetkililer ile yazışma yapmak isteyen kişilerin kullanmaları gereken faks numarası ise 2247151481 şeklinde belirtilmiştir.
  • belediye@inegol.bel.tr e-mail adresi üzerinden de yetkililer ile irtibat kurabilirsiniz.

Bu hususlar üzeriden kısa bir süre içerisinde bütün detaylara erişim sağlayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Çanakkale Bayramiç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.