Blutv Ücretsiz İzleme | BluTV nasıl bedava izlenir? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Blutv Ücretsiz İzleme | BluTV nasıl bedava izlenir?

BluTV nasıl bedava izlenir?, BluTV ilk 1 ay ücretsiz mi?, BluTV 1 aylık üyelik ne kadar?, BluTV dizilerini nasıl izlerim? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Blutv Ücretsiz İzleme | BluTV nasıl bedava izlenir?
02 Ekim 2021
870 okunma
Blutv Ücretsiz İzleme | BluTV nasıl bedava izlenir?

Blutv ücretsiz izleme adımlarını aplikasyon üzerinden ya da masaüstü versiyon aracılığı ile tamamlamanıza olanak verilmektedir. Kişilerin kısa süre içerisinde sisteme erişim sağlamaları için oldukça açık ve anlaşılır bir sistem tasarlanmıştır. Bu noktada 7 gün boyunca ücretsiz üyelik hakkından da istifade etme fırsatınız vardır. Deneme kısmında sizden herhangi bir ücret kesintisi yapılmayacaktır. Deneme süresi bitiminde ise ödeme bilgilerinizden kesinti yapılacaktır.

Blu TV Dizileri İzle Ücretsiz

Blutv ücretsiz izleme aşamasında kişilerin şu detayları dikkate alması gerekmektedir;

  • https://www.blutv.com/kayit?gclid=CjwKCAjwvuGJBhB1EiwACU1AiXBr2VaSD_ncy21uGSpEV0SNdh31bYVqcn3B38CFjo_3pBr9_f9UORoCVycQAvD_BwE linki aracılığı ile kayıt sayfasına geçiş yapabilirsiniz.
  • Adınız, soyadınız ve e-posta adresiniz talep edilecektir. Bunun akabinde e-mailinize doğrulama maili gönderilecektir. Bu doğrulma mailinin sonrasında sizden ödeme bilgileriniz talep edilir.
  • 7 günlük deneme sürümünü kullanmak isteyen kişilerin de geçerli kart bilgisi girmesi istenecektir. Kayıt aşamasında bir kesinti yapılmayacaktır. Ancak 7 günlük deneme süresi biter ve üyeliğinizi iptal etmezseniz o zaman kesinti yapılacaktır.

Bu hususları dikkate alarak yapılara ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz. Damızlık Kızın Öyküsü, Alef, Game of Thrones, İlk ve Son gibi eşsiz yapımlara bu şekilde erişim sağlayabilirsiniz. 7 günlük ücretsiz deneme sürümünde platformun temel yapımlarına göz atarak memnun kalırsanız devam ettirme memnun kalmazsanız da iptal etme hakkınız mevcuttur.

Blutv Ücretsiz İzleme

Blutv Ücretsiz İzleme APK

Blutv ücretsiz izleme adımlarını yukarıda belirttiğimiz gibi tamamlamanızın sonrasında bağlantı aşamasını hem masaüstü versiyon üzerinden hem de mobile sistemi kullanarak tamamlamanıza olanak verilmektedir. Mobile sistemi kullanmak için Google Play Store ya da AppStore’a giriş yapabilir ve arama kısmına Blutv yazabilirsiniz. Aplikasyonu bu şekilde ücret ödemeden indirtme adımını tamamlayabilirsiniz. Blutv içerikler bakımından büyük beğeni toplasa dahi iara yüz bakımından bazı eleştiriler de almaktadır. Yapımlar ve ara yüz hakkında fikirlerinizi deneme sürümünün kullanımının hemen sonrasında iletebilirsiniz.

Benzer İçerik  Güvenilir Rulet Siteleri

Sadece yerli yapımlar ile değil aynı zamanda yabancı yapımlar ile de tek bir tık ile tanışabilirsiniz. İçerik bakımından rakipsiz olduğu düşünülen bu sistemde yapılan son zamların akabinde aylık 12.90 TL ödeyerek erişim sağlayabilirisiniz. Yıllık üyelik satın almak isteyen kişilerin daha avantajlı biri ödeme planından istifade edeceği de belirtilmelidir. Yıllık üyelikte tüm tutar tek seferde çekilecektir. Bunun için kartınızda yeterli bakiyenin olup olmadığını da yakından incelemelisiniz.

Blutv Ücretsiz İzleme 2022 – 2023

Blutv ücretsiz izleme adımlarını yerine getirirken illa senelik üyelik satın almak zorunda değilsiniz. Sadece 1 aylık kullanıma özel olan kartlar satın almanız da mümkündür. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bu karttan istifade edebilirsiniz. Trendyol ya da Hepsiburada gibi online satış platformlarında kartlara erişim sağlama hakkınız vardır. Blutvye giriş yapmanız gereken kod bu satın alım aşamasının sonrasında size mail adresinizi üzerinden dakikalar içerisinde gönderilecektir.

Blutv ücretsiz izleme adımları hakkında seyircilerin yaptıkları yorumlara bakıldığı zaman platformun özellikle içerik çeşitliliği ve kalitesi bakımından tam puan aldığı fark edilmektedir. Siz de deneyin ve yorumlarınızı paylaşın.

BluTV ücretsiz nasıl izlerim?

Blutv yeni kayıt olan kişilerin 7 gün boyunca ücretsiz erişim sağlamasına izin vermektedir.

BluTV dizileri ücretsiz nasıl izlenir?

Blutv kayıt adımının sonrasında ana sayfada yer alan kategoriler arasından seçim yaparak izleme aşamasına geçiş yapabilirsiniz.

BluTV 3 gün ücretsiz nasıl izlenir?

Blutv özel günlerde bedava erişim hakkı vermektedir. Size verilen kodu kullanarak bu bedava erişim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

BluTV ilk 1 hafta ücretsiz mi?

Blutv yeni kayıt olan kişilerin platformu 1 hafta boyunca ücretsiz kullanmasına izin vermektedir.

İlginizi Çekebilir;

Blu TV Ücretsiz

Netflix Ücretsiz İzleme

Exxen İzle | Exxen Nasıl İzlenir?

En İyi Exxen Dizileri | Exxen En Güzel Diziler

Exxen Dizileri | Exxen’de Hangi Diziler Var?

Benzer İçerik  Amasra Gezilecek Yerler | Tarihi Yerler, Meşhur Yemekleri, Gece Hayatı