Blu TV Ücretsiz | BluTV nasıl ücretsiz izlenir? -

Blu TV Ücretsiz | BluTV nasıl ücretsiz izlenir?

BluTV nasıl ücretsiz izlenir?, BluTV kaç gün ücretsiz?, BluTV ücretsiz deneme var mı?, BluTV aylık ücreti ne kadar? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Blu TV Ücretsiz | BluTV nasıl ücretsiz izlenir?
10 Eylül 2021
848 okunma
Blu TV Ücretsiz | BluTV nasıl ücretsiz izlenir?

Blu TV Ücretsiz ; Bilindiği üzere son zamanlarda Netflix, Prime Video, Exxen gibi farklı pek çok medya sağlayıcıları popüler bir hale geldi. Bu uygulamalar üzerinden, hali hazırda var olan yani önceden çekilmiş dizi ve filmleri izleyebileceğimiz gibi, bu platformların hazırladıkları birbirinden güzel, farklı ve sıra dışı film- dizileri izlemek de mümkün. Bu zamana kadar en sevilen medya sağlayıcısı olarak Netflix görülürken; Türkiye’de kurulan ve birbirinden başarılı Türk yapımların yer aldığı Blu TV’de Netflix’e rakip olarak görülmeye başlandı.

BluTV ücretsiz içeriklerinden bahsetmeden önce ilk olarak bu medya sağlayıcısını biraz daha yakından tanıyalım. Blu TV; 2015 yılında Doğan Holding tarafından kurulan dijital bir medya sağlayıcısı. İçerisinde yüzlerce farklı içerik bulunmakta ve bu içerikleri üye olan herkes izleyebilmektedir. Tabi üye olabilmek için de aylık; 12.90 TL olarak belirlenen üyelik ücretinin ödenmesi şart. Bu ücreti ödemek istemeyen ya da üyelik konusunda kararsız kalan kişiler için de 1 haftalık deneme süresi verilmiş. Yani bu deneme süreci boyunca BluTV ücretsiz izlemek mümkün.

Blu TV Ücretsiz

Blu TV Ücretsiz Deneme

Birçok kişinin favori uygulaması haline gelen ve aynı zamanda yerli yapım olduğunu bir kez daha belirtmek istediğimiz BluTV ücretsiz deneme sürümü nasıl kullanılır merak ediyorsanız öncelikle bu siteye üye olmanız yani üyelik hesabı açmanız gerektiğini söyleyelim. Bunun için de yapmanız gerekenleri aşağıdaki maddelerde adım adım sıraladık:

  • Öncelikle internet tarayıcınız üzerinden Blu TV orijinal sitesine girin.
  • Üst kısımda sağa doğru yer alan ad- soyad ve e posta gibi kutucukları doldurun.
  • Bunların altında yer alan iletişim izinleri ve üyelik sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize dair olan alanı işaretleyin.
  • Bu kutucukları doldurduktan ve alanı işaretledikten sonra hemen son kısımda yer alan mavi renkteki “ Ücretsiz Dene “ butonuna basın.
  • Arkasından açılacak olan sayfada kredi kartı bilgilerinizi girin ve onay verin.
  • Böylece artık hesabınız açılmış olacak ve istediğiniz içeriği 7 gün boyunca izlemeye başlamış olacaksınız.
  • Ancak yedi günün sonunda üyeliğinizi iptal etmeniz gerekmektedir.
  • İptal etmediğiniz takdirde aylık 12.90 TL tutarındaki ücret kartınızdan otomatik olarak çekilmeye başlanacaktır.
Benzer İçerik  Cunda Adası Gezilecek Yerler | Tarihi Yerler, Meşhur Yemekleri, Gece Hayatı

BluTV Dizileri İzle Ücretsiz

BluTV, ücretli bir medya platformu olduğu için farklı sitelerden bu uygulamanın içeriklerini ücretsiz olarak izlemek mümkün değildir. Bu yalnızca sitenin müşterilerine ya da üyelerine kendisinin sağladığı inisiyatifler doğrultusunda geçerli olacak bir durumdur.

BlueTV ücretsiz bir platform olmasa da bazı önemli dizilere ( Behzat Ç., Yarım Kalan Aşklar, Saygı, Masum, Bartu Ben vs. ) üye olmadan bedava olarak ulaşma ve izleme hakkı da sunuyor. Tüm bu içeriklere site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Blu TV 3 Gün Ücretsiz

Sık sık gündeme gelen bu konu BluTV ücretsiz olarak pandemi dolayısıyla yalnızca 3 gün boyunca verdiği bir hizmetti. Nisan ayında “ Evde kal “ kampanyasını desteklemek amacı ile neredeyse tüm içeriklerini ücretsiz bir şekilde herkese açan Blu TV kampanyası ne yazık ki artık geçerli değil.

Blu TV Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Blu TV üye olduktan ilk bir hafta sonrasına kadar ücretsiz bir şekilde deneme süreci vermektedir.

Blu TV İlk 1 Hafta Ücretsiz mi?

Evet, Blu TV deneme süresi boyunca yani 1 hafta boyunca ücretsizdir.

Blu TV 1 Aylık Ücret Ne Kadar?

Blue TV’nin aylık ücreti 12.90 TL olarak belirlenmiştir.

Blu TV Hafta Sonları Ücretsiz mi?

Hayır, bu yalnızca Nisan ayında yalnızca 3 gün boyunca geçerliydi.

İlginizi Çekebilir;

Blutv Ücretsiz İzleme

Exxen Nedir? | Exxen İçerikleri Neler?

Ücretsiz İptv Veren Siteler

Exxen Dizileri | Exxen’de Hangi Diziler Var?

Netflix 1 Ay Ücretsiz