Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Balıkesir Havran Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
1.022
Balıkesir Havran Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Havran Belediyesi işçi alımı duyuruları akabinde başvurulara geçmek zor değil. Şöyle ki İşkur kanalından kısa süre içerisinde online başvurulara geçilebilir. Bu anlamda internet sitesinden kayıt işlemlerine geçiş yapılması gerekmekte. Online başvurulardan ziyade şubelerden de harekete geçmeniz mümkün olacaktır.

Balıkesir Havran Belediyesi İşçi Alımı İçin Pozisyonlar

Balıkesir Belediyesi iş başvurusu adına yukarıda belirttiğimiz adımları takip edebilirsiniz. Ancak öncelikle açılmış olan pozisyonları göz önünde bulundurmanız gerekmekte. Aynı zamanda pozisyonlara uygun işçilere yönelik belirli şartlar ifade edilir. Bu şartlara uygun olanlar başvurulardan şansını deneyebilir. Pozisyonlara yönelik ise;

  • Güvenlik görevlisi ya da zabıta alanına yönelik alımlar gerçekleşmekte.
  • Temizlik işçisi ya da itfaiyeci gibi çeşitli alanlar da mevcuttur.
  • Kamu kurum ve kuruluşları üzerinden de çeşitli pozisyonlara yer verilir.


Balıkesir Havran Belediyesi İşçi Alımı Tarihleri

İlçelere yönelik işçi alımının tarihleri net bir şekilde önceden gösterilmez. Yıl içerisinde farklı aylar üzerinden duyurulara yer verilir. Balıkesir Belediyesi personel alımı 2020 yılında da bu şekilde gerçekleşmiştir. Yine 2020 yılına özel olarak duyurulardan harekete geçenler, ilgili tarih aralıklarında başvurulara yer verebilir.

Havran İlçe Belediyesi İletişim Detayları

Havran Belediyesi personel alımı ile alakalı merak ettiklerinizi iletişim bilgileri sayesinde öğrenmeniz zor değil. Örnek verecek olursak başta web sitesi olan www.havran.bel.tr sayesinde duyurulara göz atarak ilerleme sağlanabilir. Bunun arkasından telefon ile faks numaraları da geliyor. Öncelikle iletişime yönelik telefon numarası 2664321002 olarak karşınıza çıkacaktır. Farklı olarak faks paylaşımlarında bulunmak isteyenler ise 2664321333 numarasını göz önünde bulundurmalıdır. Bir de mail adresine yer verildiğini göreceksiniz. Nüfusu 27952 olan Havran Belediyesi adına havranbelediyesi@gmail.com adresinden görüşmelere geçilebilir. Mail adresi sayesinde görüşlerinizi ya da sorularınızı iletmeniz zor değil.

Benzer İçerik  Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.