Amasya Merzifon İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Amasya Merzifon İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Amasya Merzifon İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
709 okunma
Amasya Merzifon İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Amasya Merzifon ilçe belediyesi işçi alımı sayesinde aranılan pozisyonlarda çalışmaya başlamak mümkündür. Sözleşmeli personel, işçi ve memur olmak üzere belediye içerisinde birbirinden farklı kadrolarda alım yapılır. Başvuru yapmak isteyenler ise düzenli takipte kalmaları faydalarına olacaktır. www.merzifon.bel.tr sayfasında açılan tüm pozisyonlar ve başvuru koşulları detaylı olarak açıklanır.

Hangi Pozisyonlarda İşçi Alımı Var?

Merzifon belediyesi personel alımı söz konusu olduğunda açılan pozisyonlar fazladır. İhtiyaç durumuna göre belediyenin farklı bölümlerine ya da taşeron firmalarına personel ilanı oluşturulur. Sekreter, memur, teknisyen en çok açılan ilanlardan bazılarıdır. Belediyenin telefon numarası 0 358 513 19 74 olarak karşımıza çıkar. Merak edilen tüm noktalarda ya da açılan ilanlar ile ilgili bilgi edinmek adına iletişim servislerini kullanmak yararlı olacaktır.

Başvuru Seçenekleri Ve Açıklanma Süresi

Genellikle ilanlar açıldıktan sonra 15 gün içerisinde başvuru yapmak gerekir. Sınavlar ve işe başlama süreçleri ise en fazla 30 gün devam eder. Merzifon belediyesi zabıta alımı ya da diğer ilanları değerlendirmek için KPSS puanı gerekir. Genellikle memur ilanların KPSS puanı zorunludur. İşçi kadrolarında ya da sözleşmeli personel alımlarında ise şartlar değişiklik gösterir.


Sözleşmeli Personel Dışında İşçi İlanları

Amasya’da ikamet etmek, sabıka kaydının bulunmaması ve en az lise mezunu olmak gerekli koşullardan bazılarıdır. Sözleşmeli personel dışında yıl içerisinde işçi alımları daha fazla artar. Merzifon eleman arayanlar İŞKUR’u da tercih edebilirler. Belirtilen kuruma kayıtları olanlar, ilanlar güncellendiğinde en kısa süre içerisinde bilgi sahibi olurlar. Aynı zamanda İŞKUR üzerinden kolay bir şekilde başvuru yapmakta mümkündür. İlanlar en kısa süre içerisinde sonuçlanır ve işçi alımları son bulur. Genellikle her yıl ya da 6 ayda bir ilanlar güncellenir.

Benzer İçerik  Balıkesir Karesi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Amasya Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Amasya Gümüşhacıköy İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Amasya Ziyaret Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Amasya Hamamözü İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Yenice İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları