Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Balıkesir Gömeç Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
865
Balıkesir Gömeç Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Gömeç Belediyesi işçi alım ilanları üzerinden başvurulara yer vermek zor değil. Nitekim online olacak şekilde de ön başvuruların gerçekleşmesi mümkün. İlk önce İşkur üzerinden kayıt işlemlerine yer verenler kısa süre içerisinde başvurulara geçiş yapabiliyor.

Balıkesir Gömeç İlçe Belediyesi Personel Alım Şartları

Balıkesir Belediyesi personel listesi güncel bir şekilde yayınlanır ve eksiklikler giderilir. Bu anlamda eksik olan pozisyona yönelik alımlara geçiliyor. Alımlar için aynı zamanda belirli şartlar ifade edilir. Ancak bu şartlara uygun olanlar başvurulardan netice alabilir. Örnek verecek olursak;

  • Başta T.C. vatandaşı olmanız halinde başvurulara geçebilirsiniz.
  • Reşit yaşta olanların kabul edilmesi söz konusudur.
  • Yaş sınırı erkeklere ve kadınlara göre farklılık göstermektedir.

Balıkesir Gömeç İlçe Belediyesi İşçi Alım Süreleri

Net bir şekilde Balıkesir Belediyesi personel alımı 2020 yılı için ifade edilmiyor. Şöyle ki alımların yıl içerisinde açılan pozisyonlar üzerinden belirtilmesi söz konusudur. Hangi süreler arasında pozisyon açığına yer verildiği belirtilmez. Bundan kaynaklı olarak güncel duyuruları takip ederek tarihleri değerlendirmeniz faydalı olacaktır.


Gömeç İlçe Belediyesi İletişim Detayları

Gömeç ilçenin nüfusu son verilere göre 11965 şeklinde ifade edilmektedir. Gelişim gösteren ilçeler arasında olduğunu görüyoruz. Nitekim gelişmelerin direk olarak web sitesi olan www.gomec.bel.tr üzerinden ifade edilmesi sağlanıyor. Aynı zamanda Gömeç Belediyesi personel alımı hakkında ki tüm detaylara da buradan erişim sağlanmakta. Detaylara göz atanlar sorularını iletmek için telefon numarası olan 2663571053 üzerinden iletişime geçebilir. Bununla beraber faks için geçerli numarasını da gözler önüne seriyor. 2663572851 üzerinden faks gönderimlerine açık durumdadır. Bir de mail adresi ile görüşmelere yer verildiğini göstermekte. Mail görüşmelerine yönelik ise info@gomec.bel.tr adresi göz önünde bulundurulmalıdır.

Benzer İçerik  Aksaray Gülpınar Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.