Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Balıkesir Edremit Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
795
Balıkesir Edremit Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Edremit İlçe Belediyesi personel alım tarihleri için web sitesinden ilanlara yer verilmektedir. Gerek ilin gerekse ilçenin web siteleri sayesinde bilgi sahibi olmak zor değil. Bununla beraber personel alım şartlarına ve başvurularına yönelik detayları da incelemeniz faydalı olacaktır.

Balıkesir Edremit İlçe Belediyesi İşçi Alım Şartları

Temelde alım şartları için yaş sınırlarının sunulması söz konusudur. Şöyle ki 18 yaş ve üzerinde olmasından ziyade farklı yaş aralıklarına da yer veriliyor. Edremit Belediyesi personel alımı 2020 yılında da erkeklere ve kadınlara özel yaş aralıklarından gerçekleşiyor. İşçi alım şartlarında yaşlardan ziyade dikkate alınması gerekenler;

  • Alıma yönelik eğitim düzeyinin incelenmesi gerekmekte.
  • Varsa sınav şartının yerine getirilmesi de önemlidir.


Balıkesir Edremit İlçe Belediyesi Personel Alım Başvurusu

Edremit Belediyesi iş ilanları 2020 senesinde çeşitli web siteleri üzerinden gösterilmekte. Bu şekilde isteyenler online olarak da başvurulara yer vermektedir. Personel alımına yönelik İşkur kanalından harekete geçilebilir. Belirli formların doldurulması halinde başvurulara geçmek zor olmayacaktır. Başvurulara yönelik merkezlerden de form doldurmanız mümkün olmakta.

Edremit İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri

Balıkesir’in bir hayli gelişme gösteren ilçesi Edremit’in nüfusu 129104 şeklindedir. Nüfusun artış göstermesi ile beraber işçi alımlarının da sayısı artış göstermiştir. Bundan kaynaklı olarak web sitesi olan www.edremit.bel.tr üzerinden duyuruların sıklıkla yapılması söz konusudur. Merak edenler numarası olan 2663734424 ile de iletişime geçerek konuyla alakalı bilgi sahibi olabiliyor. Faks gönderilerine özel olarak ise 2663731094 numarasına yer verilmektedir. Son olarak mail adresi üzerinden de görüşmelere açık olduğunu göreceksiniz. İsteyenler direk olarak baskan@edremit.bel.tr adresinden de iletişime geçerek Edremit Belediyesi personel alımı için başvurulara geçebilir.

Benzer İçerik  Bursa Yazılım Firması, Bursa’daki Yazılım Firmaları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.