Balıkesir Ayvalık Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Ayvalık Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Balıkesir Ayvalık Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
727 okunma
Balıkesir Ayvalık Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Ayvalık Büyükşehir Belediyesi işçi alımı açıklamalarına belediyenin resmi adresi ve iletişim alanlarıyla ulaşarak başvuruda bulunabilirsiniz. Duyurularda hangi pozisyonda kaç işçiye ihtiyaç duyulduğu gibi bilgilere yer veriliyor. Bu sayede yıl içerisinde genellikle bir yıllık sözleşmeler yapılacak olan alanlar için başvuruda bulunulması da mümkün oluyor. Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2022-2023 yılı içinde hangi alanlarda alımların gerçekleştirileceğini de web sitesi aracılığıyla duyuruyor. Vatandaşların bu duyurulara uygun şekilde başvuruda bulunması gereklidir.

Balıkesir Ayvalık İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Büyükşehir İlçe Belediyesi tarafından vatandaşların da her zaman için iletişime geçebilecekleri telefon numarası 266 243 04 00 olarak belirlenmiştir. Duyurulara uygun şekilde başvurularınızı resmi numara aracılığıyla şartları öğrenerek yapabilirsiniz.

Balıkesir Ayvalık İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Ayvalık’ta ilçe belediyesi tarafından belirlenen personel alım rakamlarına uygun şekilde tüm başvuruların internet üzerinden yapılması mümkün oluyor. Ayrıca eğer vatandaşlar talep ederlerse, ilçenin belediye binası bünyesinde başvurulmasına da imkan tanınıyor. Balıkesir Ayvalık ilçesinde faks numarası olan 266 312 32 19 numarası aracılığıyla başvuruların gerçekleştirilmesi sağlanıyor.


Balıkesir Ayvalık İlçe Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Balıkesir Ayvalık İlçe Belediyesi iş başvuru formu doldur bölümünden yapılacak olan kişisel bilgi doldurma işlemlerinin ardından başvuruda bulunulması mümkün oluyor. Tüm faaliyetlerin resmi adres üzerinden gerçekleştirilmesi, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde başvuruda bulunulmasını sağlıyor.

Resmi web sitesi olarak belirlenen www.ayvalik.bel.tr adresine giriş yaptıktan sonra, en yeni duyurulara ulaşmanız mümkün olacaktır. Yapılacak olan başvurular için özellikle kişisel bilgilerin formda doldurulması, hangi alanda çalışılacağının bildirilmesi gereklidir. Elektronik posta adresi olan info@ayvalik.bel.tr adresi aracılığıyla da iletişime geçilmesi ve başvuruların b adresten yapılması mümkün oluyor.

Benzer İçerik  Bursa Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Kaymakamlık Öğrenci Yardım Parası, Öğrencilere Para Yardımı 821 TL. 2020-2021 Dönem Başvurusu

Balıkesir Balya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir İvrindi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Manyas Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları