Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Çanakkale Yenice İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
359
Çanakkale Yenice İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Yenice ilçe belediyesi işçi alımı fırsatları sayesinde çalışmak ve para kazanmak daha kolay hale gelir. Yenice ilçesi her geçen gün biraz daha gelişim gösterdiğinden dolayı iş olanakları fazladır. Belediyedeki ilanları takip edebilmek adına resmi internet sitesi hakkında bilgi edinmek gerekir. www.yenicebelediyesi.bel.tr duyurular kısmında güncel ilanlar ve personel alımı süreçleri mevcuttur.

Başvuru Süreci Ve Açıklanma Aşamaları

Yenice belediyesi Çanakkale içerisinde iş olanaklarının fazla olduğu seçeneklerden bir tanesidir. Memur, işçi, temizlik görevlisi, sekreter gibi açılan birbirinden farklı pozisyonlar sayesinde başvuru yapmak daha da kolay hale gelir. Belediyenin mevcut telefon numarası 0 286 474 32 42 olarak karşımıza çıkar. Personel alımları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler açısından avantajlıdır.

Memur Ve İşçi Alımı Oldukça Fazla

Çanakkale’nin Yenice belediyesinde memur ve işçi alımları oldukça fazladır. Yenice belediyesi personel alımı şartlar, resmi internet sitesinde bulunur. Sabıka kaydı olmayan ve en az ilköğretim diploması bulunanlar, kendilerine uygun pozisyonlara başvuru yapabilirler. Bu aşamada başvuru formunun eksiksiz bir şekilde tamamlanması önemlidir. Yine aynı şekilde adayların Çanakkale ili içerisinde ikamet ediyor olmaları gerekir.


Güncel İlanları Takip Etmek Önemli

Yenice belediyesi iletişim birimleri dışında mail servisleri de aktiftir. yenicebld@ttmail.com adresine merak ettikleri soruları yöneltenler kısa süre içerisinde yanıt alırlar. Her yıl özellikle ocak ayı gibi ilanlar resmi internet sitesinde güncellenir. Bu noktada ise adayların kendilerine uygun işleri değerlendirebilmek adına sürekli takipte olmaları önemlidir. Genellikle işe alım süreci yazılı ve sözlü mülakat olmak üzere ikiye ayrılır. Başarılı olanlar en fazla 30 gün içerisinde çalışma fırsatı bulurlar. Memur alımlarında ise KPSS puanı belirtmek ve en az lise mezunu olmak zorunludur.

Benzer İçerik  Denizli Babadağ Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.