Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Adana İmamoğlu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

05.11.2018
308
Adana İmamoğlu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İmamoğlu Belediyesi işçi alımları için ilana çıkmıştır. İşçi olarak belediye bünyesinde çalışmak isteyen kişiler, bir takım şartlara tam bir uyumluluk göstermesi gerekmektedir. İmamoğlu Belediyesi memur alımı çerçevesinde ise şartlar değişiklik arz etmektedir. Adı geçen kriterler şöyledir;

  • Belediye bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin, başvuru öncesinde genel kriter ve kuralları bilmesi gerekmektedir. Buna göre 18 yaşını doldurmuş olma şartı söz konusudur. Ayrıca TC vatandaşı olmayan kişiler, başvuru işlemlerini başlatamazlar.
  • Tüm başvuru işlemlerinde belediye binasını ziyaret etmek gerekmektedir.
  • Kurumun insan kaynakları bölümü, işçi ve memur alımları sırasına başvuruları kabul etmektedir.
  • İmamoğlu Belediyesi İşkur ile yapmış olduğu ilana çıkmada; ne tür şartları aradığını da açık bir biçimde belirtmiştir.
  • Belediyede kadrolu ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyen kişilerin merkezi bir sınava girmelerine gerek yoktur. Yani KPSS şartı söz konusu değildir.
  • Kurum içinde şoför olarak hizmet vermek isteyen ve bunun için başvuruda bulunan kişilerden ehliyet istenmektedir. Sürücü belgesinin mutlaka, araçlara uyun olması şarttır.
  • Buna ek olarak güvenlik görevlisi kadrolarında sertifika ibraz etme zorunluluğu vardır.

İmamoğlu Belediyesi personel alımı yapan kurum, 29748 kişilik bir nüfusa sahiptir. Son dönemde göstermiş olduğu gelişim ile dikkat çekmektedir. Belediyenin kendisine ait olan bir web sayfası vardır. Bu site http://imamoglubelediyesi.bel.tr/ olarak ifade edilmiştir. Buna ek olarak isteyen kişiler, kurum ile daha farklı yollar üzerinden irtibata geçebilirler. Bunun için imamoglubelediyesi@mynet.com adresi elektronik posta kullanılabilir. Faks çekmek de mümkündür. Belediyenin faks numarası 3228921724 olarak belirlenmiştir. İşçi ya da memur alımları konusunda çok detaylı bilgiye sahip olabilmek için 3228921717 numaralı telefon aranabilir.

Benzer İçerik  Burdur Çavdır İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.