Amasra İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Amasra İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Amasra İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
09 Kasım 2018
751 okunma
Amasra İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Amasra İlçe Belediyesi işçi alımı her yıl olduğu gibi bu yıl da yapılıyor. Sonuç olarak Bartın ilindeki işsizlik oranının azaltılması hedefleniyor. Sadece belediye için değil aynı zamanda belediyenin anlaşmalı olduğu taşeronlar için de işçi alımı yapılacaktır. İşçi alımları için başvuru yapılması, gerekli olan şartların taşınması önemli bir konudur. Belediyeler üzerinden işçi alımlarına başvurulabilir.

İşçi Alımında Gerekli Olan Şartlar

Pek çok kişi belediyede çalışmak için personel alımı şartları konusunda bilgi edinmeye çalışıyor. Belediyenin sitesine girerek buradan iş ilanları ile ilgili detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Bunun yanında İş-Kur ile ortak çalışma yapılmaktadır. İŞ-Kur üzerinden de yine gerekli şartlar elde edilebilir.

  • Kişi muhakkak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalıdır.
  • 18 yaşından büyük 41 yaşından küçük olmalıdır.
  • Adli sicil kaydında yüz kızartıcı bir suç olmamalıdır.
  • En az ilkokul ve üzeri bir diplomaya sahip olmalıdır.

İşçi Alımına Başvuru

İşçi alımına başvurabilmek için öncelikle belgelerin hazırlanması, daha sonra da başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması çok önemlidir. İşçi alım başvurusu yapacak olan kişilerin İş-Kur üzerinden işlem yapma hakkı bulunuyor. Aynı zamanda belediyenin internet sitesi üzerinden online başvuru da yapılabiliyor. Belediyeye giderek personel birimine başvuru yapılması da mümkündür. Bu sayede başvurularınız incelenecek ve devletin yazılı sınavına girmeye hak kazanacaksınız. İşçi alımı için KPSS şartı aranmıyor.


Amasra İlçe Belediyesi İletişim

Bartın’a bağlı olan Amasra 6640 kişilik nüfusa sahiptir. Bir sorun olduğunda belediye ile iletişime geçmek mümkündür. Amasra İlçe Belediyesi personel alımı için soruları sormak için mail adresi kullanılabilir. Mail adresi amasrabelediyesi74@gmail.com’dur. Aynı zamanda internet adresi www.amasra.bel.tr olarak sunulmaktadır. Telefon numarası 3783121081, faks numarası ise 3783151786 olarak verilmiştir.

Benzer İçerik  Diyarbakır Bağlar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Amasya Hamamözü İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Kızılören İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bartın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları