Aksaray Güzelyurt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Aksaray Güzelyurt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Aksaray Güzelyurt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
783 okunma
Aksaray Güzelyurt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Güzelyurt İlçe Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında kişilerin başvurabilecekleri kadrolar ile alakalı tüm bilgilere www.guzelyurt-belediyesi.com internet adresi üzerinden erişim sağlanabilir. İlçe belediyesi olduğu için belde belediyelerinde açılan dönemsel kadrolara göre bir derece daha fazla ilan ile karşılaşabilirsiniz.

Kadrolar Sözleşmeli Midir? Kadrolu Mudur?

Güzelyurt İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında hem sözleşmeli hem de kadrolu alımlar gerçekleştirilmektedir. Bir dönem kişilerin sözleşmeli ve hatta taşeron olarak işe alınmalarının akabinde bütün kişilerin devlet memuru kadrosuna geçirilmesi sebebi ile en basit kadroya bile kapasitenin çok daha üzerinde bir başvuru söz konusudur.

Kadrolara Başvuru Nasıl Yapılır?

Aksaray Güzelyurt İlçe Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında sizden istene belgelerin her birini derleyerek elden teslim etmelisiniz. Bazı belediyeler posta yolu ile gönderilen belgeleri de kabul etmektedir. Bu belgelerin her biri güncel olmalısıdır. Güncel bilgiler içermeyen belgeler kullanan kişilerin ön elemeyi geçmeleri söz konusu olmayacaktır. Ön elemenin tamamlanmasının hemen akabinde kura ile kadronun kime verileceği de kararlaştırılmaktadır.


Kadrolara Başvuru Sırasında Hangi Sertifikalar İstenmektedir?

Aksaray Güzelyurt Belediyesi personel alım koşulları dahilinde ilkokul mezunu kişilerin dahi iş bulmaları mümkündür. Vasıfsız işçi kadrosundan herhangi bir sertifika vermeden dahi ön elemeyi geçebilirsiniz. Diğer kadrolar için sizden talep edilebilecek belgelerden bazıları;

  • Ustalık belgesi
  • Bilgisayar işletmenliği sertifikası
  • Diploma

Yukarıda belirtilmiş olan sertifikaların her biri MEB onaylı olmalıdır. MEB onayı olmayan sertifikalar kabul edilmemektedir.

Süreç hakkında bilgi almak için kullanabileceğiniz  Faks numarası ise 3824512036 olarak belirtilmiştir. Belediye yetkililerine e-mail adresi üzerinden erişmek isteyen kişilerin kullanmaları gereken adres ise guzelyurt@guzelyurt-belediyesi.com dur. Bu bilgiler üzerinden kadro ile alakalı tüm verilere erişebilirsiniz.

Benzer İçerik  Ağrı Tutak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Meb Onaylı Ücretsiz Sertifika Programları

Türkiye İş Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), Bireysel Emeklilik Hesaplama

Aksaray Sağlık Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Halkbank Kiralık Kasa Ücretleri, Halk Bankası Kiralık Kasa Fiyatları 2020

Aksaray Ortaköy İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları