Akbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Faiz Hesaplama | Mevduat Faiz Hesaplama - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Faiz Hesaplama | Mevduat Faiz Hesaplama

Akbank vadeli dolar hesabı açma, akbank vadeli dolar hesabı hesaplama, akbank vadeli dolar usd hesaplama konuları makalemizde!

Anasayfa > Akbank > Akbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Faiz Hesaplama | Mevduat Faiz Hesaplama
25 Eylül 2018
1.354 okunma
Akbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları,  Faiz Hesaplama | Mevduat Faiz Hesaplama

Akbank vadeli Dolar hesabı 3 gün ile 400 gün arasında vade seçenekleri sunuyor. Vadeli hesaplar bölümünde Dolar ya da Euro olarak seçeneklerin sunulduğu faiz oranları, banka şubelerinden Akbank direkt İnternet ve Akbank Direkt Mobil sistemlerinden farklı faiz oranları ile sunuluyor.

Kampanyalı faiz oranları ile ilk kez Dolar hesabı açtıranlara cazip kazanç fırsatları sunuluyor. Akbank müşteriler, vade tercihlerine göre e-vadeli sisteminden tüm faiz oranlarını görüntüleyebilirler.

Akbank Döviz Mevduatı Faiz Oranları

Aylık faiz hesaplama formülü için buradan sistemine giriş yaparak vadeli hesap bölümünü seçin. Sayfada sunulan faiz oranı hesaplama aracında; mevduat miktarı ve vade süresi ile Türk Lirası, Dolar ve Euro seçenekleri sunuluyor.

Dilediğiniz birimi seçerek, mevduat faizi ve oranlarını anında hesaplayabilirsiniz. Döviz hesapları sabit getiri sisteminde formüle edildiği için piyasa ve ekonomik farklılıklardan etkilenmez. Kazanç, garanti ve istenilen oranlarda sağlanır. 1 ay 3 ve 6 ay gibi seçenekler ile 1 yıla kadar vade seçeneği bulunuyor. Her vade programında stopaj oranları farklılık gösterir. 12 ay üzerindeki uzun vadeli hesaplarda ise stopaj ücreti alınmaz.


Akbank Dolar Mevduatı Faizleri

Akbank vadeli hesap faiz oranları, çevrilebilir döviz cinsinden açılan hesaplar ile seçilen mevduat sürelerine göre belirleniyor. Dolar vadeli mevduat hesaplarında minimum 1.000 USD ya da muadili döviz cinsinden hesap açma işlemi sağlanabilir.

Stopaj ücretleri; 6 aya kadar %20, 1 yıla kadar %16 ve 1 yıldan uzun %13 oranında tahsil ediliyor.

Akbank Dolar Mevduat Hesabı Başvurusu

Vadeli döviz hesabı faiz oranları, Dolar mevduatı sayfasında atlık ve yıllık oranlarıyla görüntülenebilir. Mobil bankacılık, internet bankacılığı ve banka şubelerinden sunulan döviz hesabı kampanyaları farklı opsiyonlar ile sunuluyor.

Benzer İçerik  Akbank Kasko Ücretleri, Kırmızı Kasko - Akbank

Banka ayrıca e-vadeli sistemi sunarak, internet üzerinden minimum 3 ila 6 günden başlayan 8 farklı vade periyodu ile 400 güne kadar vade opsiyonları sunuyor. 0,05 ile 3,55 faiz oranlarıyla döviz birikimlerine ekstra kazanç fırsatı veren Akbank’a tüm şubelerinden mevduat hesabı başvurusu yapılabilir. Akbank Direkt İnternet ve Direkt Mobil’den hızlı başvuru yapılabilir. Ayrıca buraya tıklayarak site üzerinden hesaplamada yapmanız mümkün.