Akbank Kasko Ücretleri, Kırmızı Kasko - Akbank - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank Kasko Ücretleri, Kırmızı Kasko – Akbank

Akbank kasko teklifi, Akbank kasko kampanya, Akbank kasko mini onarım ve Akbank araç kaskosu için detaylar sitemizde!

Anasayfa > Akbank > Akbank Kasko Ücretleri, Kırmızı Kasko – Akbank
26 Eylül 2018
975 okunma
Akbank Kasko Ücretleri, Kırmızı Kasko – Akbank

Akbank kasko; iki farklı opsiyonda sunuluyor. Kasko sigortası ve Kırmızı Kasko kampanyaları ile araç sahiplerine özel fırsat, avantaj ve ödeme seçenekleriyle hizmet veriliyor.

Akbank kasko sigortası güvenceleri, taşıtları ve taşıt sahiplerini kapsamlı şekilde teminat altına alıyor. Kasko hizmetlerinden de ücretsiz şekilde yararlanma olanağı sunuluyor. Kasko Sigortası yaptırmak isteyen kişiler 444 2525 numarasından direkt olarak erişim sağlayabilirler.

Kaskolulara özel vale organizasyonları, araç muayene organizasyonları hem ücretsiz hem de 7 gün 24 saat hizmet seçeneğiyle sunuluyor.

Akbank Kırmızı Kasko

Aksigorta kırmızı kasko nedir, kapsamları nelerdir gibi konularda bilgi almak isteyen araç sahipleri www.akbank.com.tr online bankacılık sisteminden yararlanabilirler. Kırmızı Kasko hizmetlerinde hem araç sahibi hem de araç güvence altına alınıyor.

Zorunlu trafik sigortalarından farklı ve kapsamlı olan hizmette araç çalınmaları, kaza ve çeşitli hasarlar teminat dahilindedir. Özel hizmetlerden de 7 gün 24 saat yararlanma olanağı ücretsiz şekilde sağlanıyor.


Kırmızı Kasko sahiplerine özel 444 7989 numaralı iletişim hattından, indirimli vale organizasyonları gibi özel sistemler sunuluyor. Ayrıca mini onarım sistemiyle, araçların küçük hasarlarında kolay hizmet sunuluyor. Dosya açılmasına gerek kalmadan, hızlı işlem prosedürleriyle hizmet veriliyor.

Akbank Kasko Sigortaları

Akbank kasko kampanya ve ücretleri için AkSigorta’dan bilgi alınabilir. Kasko poliçelerinde prim tutarları, araçların bilgilerine ve kayıtlı oldukları şehirlere göre belirleniyor.

Aracın marka ve modeli, alındığı yıl, sigorta bedeli gibi faktörler, primleri belirler. Ayrıca ek teminat ile elde edilen indirimler, poliçe fiyatlarını belirleyen unsurlardır. Akbank’ta kasko poliçeleri peşin ödeme, taksitli ödeme ya da kredi kartlarıyla ödeme opsiyonlarında sunuluyor.

Kırmızı Kasko Avantajları Nelerdir?

Akbank’ta araçlarda 10 yaşa kadar olanlarda kasko seçenekleri sunuluyor. Akbank kasko fiyatları, kasko türüne ve yukarıda belirttiğimiz faktörlere göre belirleniyor. Kırmızı Kasko sahiplerine hem özel araçları hem de ticari araçlarda pek çok risk teminat altına alınıyor.

Benzer İçerik   Akbank Telefon Numarası Değiştirme, Akbank Telefon Numarası Güncelleme

Yol yardım hizmetleri, araç muayene organizasyonları, ferdi kaza, çalınma gibi muhtemel risklerde güvence sunuluyor. Ayrıca sadece kasko sahiplerine değil, taşıt içerisindeki eşyalara, araç içindeki yolculara, karşı araçlardaki yolculara sa teminat sağlanıyor.