Akbank Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2022-2023 -

Akbank Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2022-2023

Anasayfa > Müşteri Hizmetleri > Akbank Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2022-2023
24 Şubat 2019
2.747 okunma
Akbank Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2022-2023

Pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulan Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 2 525’tir. Akbank musteri hizmetleri arandığında “acaba bugün sizin için ne yapabiliriz” sorusunu sorar. Siz karşılık olarak hangi işlerimi yapmak istediğinizi belirmelisiniz. Örneğin; kredi kartı borcunuzu öğrenmek isterseniz, “Kredi kartı borcu öğrenme” demeniz yeterlidir. Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 25 25’i aradığınızda size soru soran sese ilk açıklama olarak neden aradığınız bilgisini kısa kelimelerle verdiğinizde ilgili bölüme kısa zamanda aktarılırsınız ve işlemleriniz hızlı olur.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için;

 1. Cep telefonunuzu elinize alın,
 2. Aramalar kısmından akbank müşteri hizmetleri numarası 444 25 25’i tuşlayın,
 3. Arama tuşuna basarak gelen sesi dinleyin.
 4. Eğer Akbank müşterisiyseniz, robot ses direk adınızı ve soyadınızı size söyleyecektir. “Sayın Burak Bal” Gibi.
 5. Ardından bir saniye ses kesilir ve For English Please Press Nine denir. Bu İngilizce için lütfen 9u tuşlayın demektir ve yabancı müşteriler içindir. Siz dinlemeye devam edin.
 6. Daha sonra kayıp ve çalıntı bildirimi için 6 yı tuşlayınız diyecektir. Kayıp ya da çalıntı bildiriminde bulunmayacaksanız dinlemeyi sürdürün.
 7. “Birkaç kelime ile söyler misiniz, size hangi konularda yardımcı olabiliriz” dendiğinde, akbank müşteri hizmetleri telefon görüşmeniz başlamış demektir. Kısaca bankayı neden aradığınızı söyleyin. Sonrasında ilgili bölüme aktarılmak üzere bekletileceksiniz.

Öğrenmek istediğiniz konu, kredi kartı limit bilgileri gibi bankada kaydı bulunan detaylarsa otomatik olarak robot tarafından sorunuza yanıt verilecektir. Robot sistemin yanıt veremediği bilgiler için müşteri hizmetlerinde çalışan bay ya da bayan biri ile görüşmeniz başlayacaktır. Kalite standartları gereği akbank müşteri hizmetleri tel 444 2 525 aranarak yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınır, işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri 0850

Akbank müşteri hizmetleri bağlanma için konuşan kadın sesi size hangi konuda yardımcı olabiliriz dedikten sonra müşteri hizmetleri diye geri bildirimde bulunursanız, müşteri hizmetlerine hızla bağlanabilirsiniz. Ancak konuyu müşteri hizmetlerine anlatmaya başladığınızda bağlandığınız kişinin yetki alanında değilse sizi, size yardımcı olabilecek başka bir operatöre yönlendirir. Bu nedenle en iyisi müşteri hizmetleri yerine, ihtiyacınız olan bilgiyi başta vermektir.  Akbank müşteri hizmetleri telefonu 0850 222 25 25’tir. Hala 444 25 25 olan 444lü telefon numarası da aktiftir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2022-2023 yılında değişmemiştir. Yine sabit ya da cep telefonlarından müşteri numarasını arayarak yapmak istediğiniz işlemi söylemeniz gerekir. İşlem sonrasında direk bağlan için 0 a basabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri no gündüz ve gece her saat aktiftir. Vardiyalı çalışan akbank müsteri hizmetleri online ya da telefon ile her zaman size yardımcı olmak için deneyimli ekibi ile hazırdır.

Akbank müşteri hizmetleri ara için tuş takımıza gidin ve 4 4 4 2 5 2 5 i tuşlayıp ara butonunu basın. Hemen operatörde önceden kayıt edilmiş olan ses sizi tanıyacak ve işlemlerinizi yapabilirsiniz, size yardımcı olacaktır. Yüksek faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz. Faiz veren banka isimlerinden biridir.

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma adına size ne yapmak istediğiniz sorulduğunda müşteri hizmetlerini bağla demeniz yeterli olacaktır.  Akbank müşteri hizmetleri nosu 444-25-25! Ek kart talep etmek için de bu noyu arayınız.

Akbank Direk Müşteri Hizmetleri

Akbank musteri hizmetleri numarasi sabit hat ve tüm cep telefonları için aynıdır.  Akbank müşteri hizmetleri mail için; Akbank direkt;

 • Tablet, masa üstü, diz üstü bilgisayarınızı açın,
 • arama motoruna Akbank.com yazıp taratın
 • Çıkan linke tıklayın.
 • Sitenin en altında bulunan İletişim bölüme basın,
 • Orada Akbank İletişim Bilgileri karşınıza çıkacaktır.
 • Altıncı sırada yer alan yan başlıkta, E-mail adresi yazısını göreceksiniz.
 • Bu yazının yanında bize ulaşın yazan bir sekme bulunuyor onun üzerine gelip tıklayın.
 • Karşınıza bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfada İletişim ve Şikayet Formu yazar.

 • Bize ulaşın, size nasıl yardımcı olabiliriz yazan bölümde, Mevduat ve Yatırım, Masraf ve Komisyon, Krediler, Kredi Kartları ve Banka Kartları, Direk Bankacılık ve Diğer kısımlarından birini işaretleyin. İşaretleyeceğiniz bölüm sizin yardım almak istediğiniz konu ile bağlantılı olmalıdır. Eğer hiç birine uymuyorsa diğer butonuna basmanız doğru olacaktır.
 • Dana sonra Mesajınız yazan bölüme mesajınızı yazınız.
 • Mesaj tipini seçiniz, bilgi talep ediyorum, önerim var, şikayetim var ya da teşekkür etmek istiyorum yazan bölümden birini seçiniz.
 • Size tanıyabilir miyiz bölümüne, adınızı, soyadınızı, TC kimlik numaranızı ve yanda çıkan güvenlik kodunu yazınız.
Benzer İçerik  Vakıfbank Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2022-2023

 • Size nasıl ulaşabiliriz, bölümünde gördüğünüz e-mail, sms, ya da diğer butonuna basın.
 • E-mail seçerseniz, e-mail adresinizi yazmanız istenecektir.
 • Sms seçerseniz cep telefonu numaranızı yazmanız gerekir.
 • Diğer kısmında da yine e-postanızı yani amil adresinizi vermeniz ya da ce telefonu numaranızı girmeniz gerekir. Kimlik numaranızı müşteri temsilcisine vermeniz gerekmez.

Daha sonra Gönder butonuna bastığınızda maille Akbank direkt e ulaşmış olursunuz. Verdiğiniz son bilgiler ışığında cep telefonunuza mesaj atarak geri dönüş yapabilirler, sizi arayabilirler ya da mail adresinize bir e-mail gönderirler.

Tablet ya da bilgisayarınız yoksa, akıllı cep telefonu üzerinden arama motorunuza girerek Akbank direkt için aynı işlemleri yapabilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetleri kısayol: 444 25 25’i arayın ve sesli yanıt sistemine müşteri hizmetlerini diyerek bekleyin. Akbank müşteri hizmetleri direkt bağlanma bu kadar pratiktir. Kimlik numaranızı söylemeniz gerekmez.

Akbank iletişim müşteri hizmetleri kadın ve erkek operatörlerden oluşur. Akbankı ilgilendiren her konuda size şubeye gitmenize gerek kalmadan yardım edeceklerdir. Akbank müşteri hizmetleri direk olarak bağlanmak için online siteyi de kullanabilirsiniz.

Tarayıcınızı açın.

https://www.akbank.com/tr-tr/genel/Sayfalar/Akbank-Iletisim-Bilgileri.aspx a gidin. Müşteri hizmetleri Akbank için bu sayfada yer alan arama kısmını hizmet almak istediğiniz kelimeleri yazın. Ya da aşağıda yer alan

 • Ayrıcalıklı olmak istiyorum
 • Yatırım yapmak istiyorum
 • Benim için en uygun kart hangisi?
 • Ödeme,transfer yapmak istiyorum
 • Akbank Yatırım Hizmetleri nedir?
 • Akbank Direkt’le tanışın

Gibi bölümlerden birini seçin. Online Akbank sesli yanıt size yardımcı olamazsa o zaman Akbank direkt müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 ya da 0850 222 25 25’i arayın. Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası direk bağlanma için müşteri hizmetleri ile görüşmek istediğinizi belirtin. Kimlik numaranızı söylemeyiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Akbank müşteri hizmetleri 7/24 hizmet verir. Akbank müşteri hizmetleri kısa yoldan bağlanma için önce akbank musteri hizmetleri telefon numarasını çevirin. Konuşan bir kadın sesi duyacaksınız size ne yapmak istediğini sorana kadar bekleyin ve sesli olarak yapak istediğinizi söyleyin. Sizi ilgili yere bağlayacaktır.

Akbank müşteri hizmetleri ankara, akbank müşteri hizmetleri adana ya da ülkemizde bulunan her hangi bir şehirden 444 25 25 i arayarak bağlanabilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetleri numarasını operatör 0850 222 25 25’ten arayınız. Akbank müşteri hizmetleri numarası öğrenme işleminizden sonra hemen bankanızı arayabilirsiniz. İşlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank Vip Müşteri Hizmetleri

Akbank vıp müşteri hizmetleri tel sesli yanıt her şehir için farkı bir numaradır. İstanbul için Vip telefon numarası 0212 335 94 94’tür. Ancak bu telefon numarasını aradıktan sonra kart bilgilerinizi girmeniz istenir. Doğru tuşlasanız bile hatalı giriş yapıldığı söylenebilir. Bu nedenle direk olarak normal müşteri hizmetlerini arayıp vip hizmet istemek daha iyi olacaktır.

Akbank platinum müşteri hizmetleri telefonu ve diğer kartlar için destek hattı standart 444 25 25 li numaradır.  Akbank vip müşteri hizmetleri numarası ile bağlanmak isterseniz Gebze merkezli olan 0212 nolu üstte yer alan telefonu tuşlamalısınız.  Akbank beklemeden müşteri hizmetlerini Akbankın müşterilerine verdiği özel kartlarda yer alan size özel olan hattı aramanız gerekir. Bu şekilde sadece kendi danışmanınız ile görüşeceksiniz. Telefon numarasını kaybettiyseniz normal müşteri hizmetleri telini arayıp danışmanınızın nosunu talep edebilirsiniz. İng bank, Kuveyt türk, Yapı kredi bankası, Halk bankası, ziraat bankası, iş bankası da vip hizmet sunar.

Akbank Kurumsal Müşteri Hizmetleri

Akbank kredi kartı müşteri hizmetleri telefon numarası ile ulaşılabilir. Ayrıca siteden iletişim bölümünden kendim için kredi kartımla kısmından Bireysel bankacılık bölümüne tıklayarak da sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri kısa yol sesli yanıt a müşteri hizmetlerine bağlanmak demenizle gerçekleşir. Bunun için öncelikle akbank ın çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası nı aramanız gerekir. Bilgi işlemleri sesli yanıt ile kolaydır. Atm para çekme için sorun yaşarsanız da ulaşabilirsiniz. Yurt dışındayım diyorsanız o zaman da kurumsal ya da bireysele ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerik  MNG Kargo Takip- Mng Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Akbank kredi müşteri hizmetleri için sitede kendim için kısmından 1e1 Bankacılık bölümüne ulaşmanız halinde de gerçekleşebilir. Ayrıca akbank ücretsiz müşteri hizmetleri tamamen ücretsizdir. Yalnızca operatörünüz yani kullandığınız hattın dakika başı ödemesi için ücret alınır yani telefon şirketiniz sizden birini aradığınız için para talep eder ancak bedava dakikaları olan bir paketiniz varsa bankanız ile hiç kimseye ücret ödemeden konuşabilirsiniz. Parasal işlemleri atmden, müşteri temsilcisi ya da bankadan yapabilirsiniz. Chip para biriktirdiyseniz onu da öğrenebilirsiniz. Para çekme ve yatırma limitleri müşteri temsilcisine sorulabilir.

Akbank bireysel müşteri hizmetleri için telefon kullanmak istemiyorsanız, kredi kartımla orada olan bilgilerle https://www.akbank.com/tr-tr/Sayfalar/default.aspx?fromSegment=Bireysel sayfasından öğrenmek istediklerini sorgulayabilirsiniz. Burası sadece belli başlı konularda size yardım edebilir. Daha gelişmiş sorgulama için Akbank musteri hizmetleri tel e başvurunuz.  Akbank musteri hizmetleri nasil baglanilir diye merak ediyorsanız, telefonda çıkan ses sizi yönlendirecektir. Yazımızın ilk başında giriş bölümünde müşteri hizmetlerini adım adım görüşme maddeleme halinde size aktardık. Lütfen makalenin en üst kısmına girerek adımları takip ediniz.

Akbank mùşteri hizmetlerini aradığınızda günün her saati size yardımcı olacak ve gece de bağlanabileceğiniz kocaman bir ekipten oluşur. Eğer akbank müşteri hizmetleri eposta göndermek isterseniz adım adım neler yapacağınızı yukarıda listeledik. Kredi kartımla işlem yapmak istiyorum derseniz müşteri nonuz gerekir.

Akbank kurumsal müşteri temsilcisiyle görüşmek için müşteri desteği arayıp kurumsal bankacılık demeniz gerekir. Bu şekilde işinizle ilgili detaylarla ilgilenecek bir operatöre bağlanıp sorunlarınızı çözebilirsiniz. Akbank kurumsal müşteri hizmetleri numarası 444 23 23’tür. Bu hat Kobilere özel olarak hazırlanmıştır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma

Akbank müşteri hizmetleri bağlanma 2022-2023 yılı için;

 • 444 25 25’i aramak.
 • Koşusan kadın sesini ne yapmak istediğinizi sorana kadar beklemek
 • Sorunun karşılığını müşteri hizmetlerini olarak vermeniz halinde gerçekleşir.

Akbank müşteri hizmetleri izmir numarası tüm Türkiye ile aynıdır. Ancak vip telefon numarası 0212 335 94 94’tür. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için ararsınız.

Akbank müşteri hizmetleri numarası kaç; Bankanıza ulaşmak için iki alternatifiniz var biri 444lü telefon diğeri 0850 ile başlayandır.

Akbank bireysel emeklilik müşteri temsilcisiyle 444 11 11’ten görüşebilirsiniz. Bu numara Avivasa’yı aramanızı sağlayacaktır. Akbank musterı hızmetlerı bireysel bankacılık başvuru ya da iptali için 444 1111 nosunu aramanız gerekir. Ayrıca https://www.avivasa.com.tr/bize-ulasin/iletisim-formu?gclid=Cj0KCQiAg_HhBRDNARIsAGHLV50-2Dhl17HBVj4yMjfLqIch3iSymNQbwMtz3UkQRTuy2kT7WpYlsOsaAtAdEALw_wcB bu form üzerinden bilgilendirme yapıp sizi aramalarını sağlayabilirsiniz. Akbank avivasa müşteri hizmetleri telefonu da sayfanın sol yanında belirtilmiştir. Akbank bes müşteri hizmetleri başvurularda oldukça hızlıdır ancak iptaller için biraz sizi bekletebilirler.

Akbank müşteri temsilcisine bağlanma, akbank müşteri temsilcisine direk online işlemlerle site üzerinden yapılabilir. Bu sayede sizi onlar arar ancak eğer işiniz acilse akbank müşteri hizmetleri tel no 44 42 52 5’tir.

Akbank müşteri hizmetlerini şikayet etmek isterseniz işlemlerinizi yapabilirsiniz yine müşteri desteğe bağlanarak yapmanız gerekir. Dilerseniz, https://www.akbank.com/tr-tr/genel/Sayfalar/Iletisim-Formu.aspx bu form üzerinden de şikayetinizi belirtebilirsiniz. Bu forma şikayetinizi yazdıktan sonra mesaj tipini seçinizden şikayet i tıklamayı unutmayınız.

Akbank ticari müşteri hizmetleri; 444 23 23 numarası ile ulaşılabilir.  Akbank müşteri hizmetleri nasıl bağlanırım konusunda sorunlar yaşıyorsanız yazımızın giriş kısmında belirttiğimiz adımları tek tek uygulayınız. Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanma için sesli yanıta isteğinizi söyleyin.

Akbank Online Müşteri Hizmetleri

Akbank canlı müşteri hizmetlerini aradığınızda özel eğitim almış kadın ve erkek çağrı merkezi çalışanları yardımcı olur.

Akbank sanal pos müşteri hizmetleri: Akbank pos müşteri hizmetleri, akbank telefon Üye iş yeri destek hattı olarak geçer, 444 28 28 ya da 0850 222 28 28 ile aranabilir.

Akbank pos cihazı müşteri hizmetleri çağrı merkezi için yapılabilecek işlemler: https://www.akbankpos.com/iletisim/uye-isyeri-ve-provizyon-destek-hatti.aspx bu linkte açıkça banka tarafından belirtilmiştir. Akbank pos müşteri hizmetleri sanal pos makineniz ile ilgili her soru ya da soruna yardımcı olacaktır. Eğer bir kobiyseniz akbank kobi müşteri hizmetlerini 444 2323’ten arayarak ulaşmanız gerekir.

Benzer İçerik  Garanti Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2022-2023

Akbank axess müşteri hizmetleri çağrı merkezi kartınızın arkasında yazan numara ile bağlanılabilir. Kartın arka yüzünde üst bölümde yazılan numara klasik hizmet numarasıdır. Size özel ya da vip bir hizmet için kullanılmaz. Akbank wings müşteri hizmetleri, akbank free kart müşteri hizmetleri ve akbank platinum müşteri hizmetleri de aynı axess kart sahipleri gibi 4 4 4 2525. Akbank kredi kartı müşteri hizmetleri numarası her kart için aynıdır. Ayrıca akbank kredi kartı iptali için de bu no kullanılmalıdır. Aradığınızda kredi kartı iptali demeniz yeterli olacaktır. Hiç beklemeden direk müşteri hizmetlerine bağlanmak sağlanır. Bu hızın nedeni kartınızı kapatmamanız için sizi hızla ikna etmektir. Kart iptal işlemleri biraz zorludur.

www akbank müşteri hizmetlerini bankanın resmi sitesinden , iletişim ya da bize ulaşın bölümleri tıklandığında karşınıza çıkacaktır. Özetdetay bilgileri siteden alınabilir.

Akbank musteri hizmetleri ücretli mi: Akbank aramalardan, müşteri hizmetlerine bağlanmak için herhangi bir komisyon almaz. Bedava aramalarınız varsa ücret bağlı olduğunuz telefon firması tarafından da kesilmeyecektir. Ancak paketinizde ücretsiz arama hakkınız yoksa faturanıza tutar yansıyabilir ya da kontörleriniz düşebilir. Akbank direkt internette telden daha hızlıdır. Bilgileri görüntüleme için direk siteye gidebilirsiniz. Hesap özeti işlemlerini de online yapabilirsiniz. Banka şubesine kargo gönderdiyseniz ya da banka size kredi kartı gönderdiyse kargo takip edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim kargoyu göremeyebilir.

Akbank atm müşteri hizmetlerini; Atm’de bir sorun yaşarsanız, atm bankanın önündeyse ve banka çalışma saatleri içindeyseniz hemen bankaya girin ve durumu güvenliğe bildirin. Size anında yardımcı olacaklardır. Ancak banka kapalıysa ya da atm yani bankamatik avm içinde ya da cadde üzerindeyse müşteri hizmetlerini çağrı merkezini arayıp hangi atmde sorun yaşadığınızı ve sorunun ne olduğunu bildirin. Onlar size yönergelerde bulunacaklardır. Eğer yönergeyle yapılamayacak işlemlerse paranız atmde sıkıştıysa – yırtıldıysa ya da kartınızı yuttuysa o zaman ertesi gün bankaya gidip, kartınızı ve paranızı oradan alabileceğiniz size söylenecektir. Dilerseniz sorunu cep telefonu ile de çekebilirsiniz ancak atm kamerası zaten kayıtta olacaktır. Müşteri hizmetlerine bağlanmak da gerekir.

Taşıt kredisi alacaksanız Akbank yüksek faiz sağlar. Ana sayfa dan faizleri görebilir ve kredi miktarına göre hesap yapabilirsiniz. Kırmızı kalem iseniz o zaman yardım için müşteri temsilcisine ulaşın. Banka kartı, kredi kartı şifrenizi unuttuysanız bankanın müşteri temsilcisini arayın. Şifre değiştirme işlemi yapabilirsiniz, ayrıca asgari ödeme öğrenebilir, ödeme talimat verebilirsiniz. Akbank hesap üzerinden para transferlerini yapabilirsiniz.

Konut kredisi alacaksınız, konut kredisi veren bankalar listesine bakınız, garanti bankası ve akbankı listede göreceksiniz.

Türk Telekomda iş birliği yapan Akbank üzerinden kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Neo kart, bankacılık işlemlerinizi telefonla yapabilirsiniz.

Müşteri kurumsal ya da bireysel temsilcisine direk bağlanma numaralarını yukarıda verdik. Temsilciye direk müşteri temsilcisi diyerek bağlanınız. Akbank müşteri temsilcisine kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Telefon bankacılığı ile müşteri temsilcisine direk bağlanın. Telefon şubesi, Akbank müşteri hizmetleri temsilcisine direk çağrı merkezi ile bağlanın.

Kart şifremi değiştirmek istiyorum ya da unuttum diyorsanız yardım edeceklerdir. Akbank iş ilanları, internet bankacılığı, para çekme ve yatırma, ihtiyaç kredisi, kredi notu öğrenme, faiz oraları, eft saatleri gibi bilgileri müşteri temsilcisine direk bağlanma ile öğrenilebilir.

Kredi başvurusu yapmak için qnb Finansbank ı seçebilirsiniz, faiz oranları daha düşüktür. Akbank da kişiye özel oranlar sunabilir.  Müşteri hizmetleri temsilciye direk bağlanma ile oranları öğreniniz. Akbank müşteri temsilcisi uzun süredir bankadan hizmet alıyorsanız size özel faiz oluşturabilir.

İlginizi Çekebilir;

Garanti Bankası Havale ÜcreBağlanma, Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2020

Garanti Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2020

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim 2021 – 0850 220 00 00 | Direk Bağlanma

Akbank EFT Saatleri 2021 | Akbank EFT Saatleri ve Ücretleri

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2020