Akbank Leasing Hesaplama, Aklease Hesaplama Aracı - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank Leasing Hesaplama, Aklease Hesaplama Aracı

Akbank leasing hesaplama, Akbank leasing ikinci el, Akbank leasing ikinci el iş makinaları ve Akbank leasing depo detaylı bilgiler makalemizde!

Anasayfa > Akbank > Akbank Leasing Hesaplama, Aklease Hesaplama Aracı
26 Eylül 2018
1.605 okunma
Akbank Leasing Hesaplama, Aklease Hesaplama Aracı

Akbank Leasing kolay hesaplama formatı ile online işlem seçeneği sunuluyor. Leasing, bankacılık sistemlerinde finansal kiralama olarak biliniyor ve hizmeti sunuluyor. Formatta; herhangi bir yatırım aracının kiralanması yönünde ve mülkiyetinin leasing şirketinde yani bankada kalması sağlanıyor.

Sözleşme dahilinde yapılan kiralama işleminde, sözleşme tarihi sonunda ise mülkiyet kiracıya veriliyor. Yani yatırım malı doğrudan satılmak yerine banka aracılığı ile önce kiracıya kiralanıyor, sözleşme sonundaysa kiracıya veriliyor.

Akbank Leasing İşlemleri

Akbank leasing şartları, AKLease sistemi dahilinde yapılıyor. Leasing opsiyonuyla yaratıcı ve hızlı hizmet çözümleri sunan banka, KOBİ programlarında da ekipman ihtiyacını kiralama seçeneğiyle sağlıyor.

AKLease ile esnafların ihtiyacı olan ekipmanlar kiralanıyor. Leasing sisteminin avantajları arasında;

  • İndirimli KDV
  • Uzun vadede taksitle KDV ödeme imkanı
  • TL veya döviz ile ödeme seçeneği
  • Düşük peşinat avantajı
  • Tüm operasyonel işlemler

Hızlı formatta ve tasarruf olanaklarıyla sunuluyor.

AKLease Leasing Hesaplama


www.akbank.com.tr web sayfası üzerinden ‘’Hesaplama Aracı’’ sayfası ile leasing hesaplama opsiyonu sunuluyor. Leasing kimler kullanabilir, olanakları nelerdir gibi konular için banka, leasing işlem ve hizmetleriyle ilgili tüm bilgileri internet üzerinden sunuyor.

Hesaplama aracında bulunan; Döviz Cinsi, Kiralama Tutarı, Peşinat Tutarı ve Vade seçenekleri girilerek online ve hızlı şekilde leasing hesaplama işlemi sağlanabilir. AKLease sisteminde; firmalar üzerinde kayıtlı olan taşınır ve taşınmaz mallar kiralanıyor ve kiralanabiliyor.

Sistemde ayrıca, satışa sunma, geri kiralama gibi formüllerle finansal kaynak sağlanabiliyor.

AKLease Bumerang Leasing Sistemi

Ak leasing bankacılık sisteminde; ‘’Sat- Geri Kirala’’ yöntemi sunuluyor. Bumerang Leasing formatında, firma sahiplerine satış ve yeniden kiralama seçeneği sunuluyor. Finansal kaynak sağlayan sistemde, uzun vade kiralama seçeneğiyle, ticari sirkülasyon devam ederken ekstra kaynak elde edilebiliyor.

Benzer İçerik  Akbank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Akbank Atmsi Paramı Geri Aldı

İş yapma, iş geliştirme ve iş büyütme gibi fonksiyonlar ile acil nakde ihtiyacı olan ve taşınır- taşınmaz mallarını satma yöntemiyle ya da kiralama yöntemiyle sunabilen firmalar için, uzun vadeli ve taksitli geri ödeme kolaylıkları ile ticari faaliyetlerde kaynak sağlanıyor.

Hesaplama araçlarından matematiksel hesaplaması yapılarak, ödeme kolaylıkları, vade süreleri ve TL- EUR- USD seçenekleri değerlendirilebilir.