Afyonkarahisar Kırka Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Kırka Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Kırka Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
702 okunma
Afyonkarahisar Kırka Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Kırka Belde Belediyesi işçi alım ilanı bilgileri internet sitesi üzerinden kısa bir sürede takip edilebilir. Hem son tarihler hem de istenen belgeler ile alakalı gerekli olan bilgilendirme bu sistem üzerinden elde edilebilir.

Kadro Özel Koşulları Nelerdir?

Kırka Belde Belediyesi personel alımı konusunda hangi koşullara uyum sağlamanız gerektiği seçmiş olduğunuz kadroya göre değişim arz edebilmektedir. Örneğin bazı kadrolar özel olarak daha öncesinde adli sicil sebebi ile mahkum olan kişilerin hayata kazandırılması için açılırken bazı kadrolarda adli sicili bozuk olan kişiler kabul edilmemektedir.

 Başvuru Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Afyonkarahisar Kırka Belde Belediyesi işçi alım sonuçları kapsamında başvurunuzun geçerli sayılması için belediyeye göndermiş olduğunuz bütün bilgilerin doğru olması gerekir. Belgelerin sahihliği ile alakalı problemli olan kişilerin başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Belgelerin gönderimi sırasında bütün dokümanların en geç 3 ay içerisinde alınmış olması ve güncellik arz etmesi gerekir. Ancak bu şekilde başvuru tamamlanacak ve uygun görülürse ikinci aşamaya geçilecektir.


Belde Belediyesinin İletişim Bilgileri Nelerdir?

Afyonkarahisar Kırka Belde Belediyesi ne zaman işçi alacak konu başlığı altında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizzat belediye görevlileri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu süreçte kullanmanız gereken telefon numarası 2723281001 olarak belirlenmiştir. Belgeler elden verilse de bazı yazışmaların sürdürülebilmesi için ek olarak bir faks numarasına da yer verilmiştir; 2723281003.

Belediyenin nüfusu 2089 kişi olarak belirlenmiştir. Bu nedenle açılan kadroların sayı bakımından çok kapsamlı olmaması da dikkat çekmektedir. Senede iki kere kadro açılmakta ve bu kadrolara açılan sayının çok üzerinde başvuru gelmektedir. Tam da bu sebep ile başvurularınızı tamamlarken zaman ve belge konusunda ayrıca dikkatli olmalısınız. Bu konuda bir sorunuz olursa belediyenin mail adresi kirkabelediyesi_03@hotmail.com olarak kişilere iletilmektedir.

Benzer İçerik  Artvin Şavşat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Afyonkarahisar Dereçine Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Tahir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ücretsiz İzin Formu

Aksaray Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları