Ağrı Hamur İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ağrı Hamur İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ağrı Hamur İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
842 okunma
Ağrı Hamur İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Hamur İlçe Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında kişilerin bilgi sahibi olmaları ve kadro detayları ile alakalı veri sahibi olabilmeleri için ziyaret etmeleri gereken internet adresi; www.hamurbelediyesi.com olarak belirtilmiştir. Bu adres üzerinden gerekli oln tüm kadro bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz.

Personel Alım Koşulları Hakkında İnceleme

Hamur İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında kişilerin uyum sağlamaları gereken koşullardan bazıları şu biçimde sıralanır;

  • Belirtilen kadronun diploma koşullarına uyum sağlanması gerekmektedir. Bazı kadrolarda ilkokul mezunu olmak yeterli olurken bazı kadrolarda lisans mezuniyeti talep edilmektedir.
  • Personel alımı sırasında adli sicil kaydınız bulunmamalıdır. Adli sicil kaydı bulunan kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
  • Belediyenin yaş ve cinsiyet konusunda koymuş olduğu özel kurallara da uyum sağlamalısınız.

Bu verilere uyum sağlayarak ön elemeyi geçen kişiler arasında kura çekilerek kadronun kimin olacağına karar verilmektedir. Kadroyu elde eden kişiler güvenlik tahkikatına tabi tutulmaktadır. Bunun sonrasında onay alan kişiler kadronun sahibi olmaktadır. Onay alamayan kişilerin kadrosu farklı bir kişiye devredilmektedir.

Personel Alımı Sırasında Hangi Belgeler Talep Edilmektedir?

Ağrı Hamur Belediyesi işçi alımı ne zaman gerçekleşecek sorusu senede 2 kere şeklinde yanıtlanmalıdır. Fakat her sene 2 kere kadro açılacağının herhangi bir garantisi yoktur. İhtiyaç duyulmazsa bu sayı 1e kadar düşmektedir. 3136 kişilik nüfusa sahip olan bu ilçede kadro bilgilerini yukarıda belirtilen internet sitesinden takip edebilirsiniz.


Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ağrı Hamur İlçe Belediyesi sözleşmeli personel ilanı ile alakalı detay elde edebilmek 4724512021 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Ek belge talep edildiği zaman da 4724512015 faks numarası aracılığı ile gerekli olan belge gönderimlerini sağlayabilirsiniz. Belediye gerekli olan kadro ve sonuç açıklama sistemlerini direkt olarak internet sitesi üzerinden sizinle paylaşacaktır.

Benzer İçerik  Batman Yücedağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ağrı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Yücekapı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Doğubayazıt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Eleşkirt İlçe Beledaiyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Dedeli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları