Afyonkarahisar Döğer Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Döğer Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Döğer Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
774 okunma
Afyonkarahisar Döğer Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Döğer belde belediyesi personel alımı gerçekleştirilirken resmi internet sitesi üzerinden duyuruda bulunur. Bu duyuruda döğer belde belediyesinde hangi pozisyonun boş olduğu, kaç tane personel alınacağı gibi önemli bilgiler yer alır. Döğer belde belediyesinin resmi internet sitesi adresini ziyaret ederek bu bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca personel alımı için gerçekleştirmeniz gereken başvuru işlemlerinizi de döğer belediyesinin resmi internet sitesi üzerinden ya da İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Afyonkarahisar Döğer Belde Belediyesi Personel Başvuru İşlemleri

Döğer belediyesi içerisinde oluşan boşluklardan yararlanmak ve belediyenin personel alımına başvuruda bulunmak istiyorsanız bazı özelliklere sahip olmanız gerekir. Başvuru işlemleri sırasında kendinize uygun bir konumu tercih ettiğinizden emin olun daha sonrasında sahip olmanız gereken bazı genel özellikler vardır. Bunlara da sahipseniz başvuru işlemlerinizi İŞKUR ya da döğer belde belediyesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. döğer belediyesi üzerinden gerçekleştireceğiniz personel alımı başvuruları için bazı özel şartlar gereklidir. Bu şartlar aranan pozisyonun özelliğine göre değişiklik gösterir.


Döğer Belde Belediyesi Personel Alımı Başvuru Genel Şartları

Döğer afyon Belediyede personel olarak işe başlamak istiyorsanız bazı gene şartlara uygun olmanız gerekir. 18 yaşından küçük olanlar belediye personeli olmak için başvuruda bulunamazlar. Başvuruda bulunabilmek için hiç suç işlememiş, sağlık sorunu bulunmayan, arşiv geçmişi temiz olan ve seçtiği pozisyonda daha önce en az 5 yıl boyunca görev yapmış olan kişiler genel şartlara uygun sayılır.

Döğer Belde Belediyesi İletişim

Döğer belde belediyesi ile iletişim kurmak için telefon numarası 2722772002, faks numarası 2722772003’dır. Bunun dışında belediyenin mail adresi ise dogerbelediyesi@hotmail.com ‘dur. Bu iletişim bilgileri sayesinde döğer belde belediyesi ile kolay yoldan iletişim sağlamanız mümkündür. Bu sayede belediyeden personel alımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerik  Bursa Mudanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Kayıt (Açtırma ve Şifre Alma)

İnternet Bankacılığı Ziraat Başvuru (Bireysel)

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır? (Şifresi Nasıl Alınır?)

Ziraat İnternet Bankacılığı Mobil (Hoşgeldiniz Ziraat)