Adıyaman Gölbaşı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Adıyaman Gölbaşı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Adıyaman Gölbaşı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
810 okunma
Adıyaman Gölbaşı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adıyaman Gölbaşı Belediyesi işçi başvurusu için belirli şartlara sahiptir. Ancak her işçi alanına bağlı olarak şartlar farklılık göstermekte. Örnek verecek olursak temizlik görevlisi ile şoför arasında belirli başvuru şartları mevcut durumdadır. Bundan kaynaklı personel alımlarına yönelik şartları dikkate almanızda fayda var. Akabinde ise sürelerin kaçırılmaması önemlidir.

Gölbaşı İlçe Belediyesi İşçi Alımı Ne Zaman?

Yıl içerisinde personel alımına yönelik duyurulara yer verilmekte. Belirli bir süresi olmasa da alımların kış ayında daha yaygın olduğu görülüyor. Yeni yılı takiben alım ilanlarının sunulması söz konusudur. Gölbaşı Belediyesi işçi alımı adına sürelerin dikkate alınması gerekiyor. Öyle ki ilk başta başvuru başlangıç ve son tarihi ifade edilir. Bu tarihler içerisinde ise;

  • İnternet kanalından online olarak başvulara geçilebilir.
  • Direk olarak belediyeye bağlı ilgili merkezlerden de başvulara yer verilebilir

Gölbaşı İlçe Belediyesi Taşeron Firmalar

Taşeron firmalar üzerinden işçi alımlarına gidilmekte. Gölbaşı Belediyesi sözleşmeli personel alımı için firmaların listelerine yer verilir. Şöyle ki İşkur üzerinden listelere göz atanlar anında başvurulara geçebilir. Hem hizmetli hem de işçi olacak şekilde de alımların gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Haberdar olanlar şartlara göz atarak başvurulara yer vermektedir.


Gölbaşı İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri

Gölbaşı Belediyesi personel alımı ile alakalı olarak iletişim bilgilerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Öncelikle sitesi www.golbasi.bel.tr üzerinden duyurulara göz atmanız mümkün. Bununla beraber sorularınızı iletmek için baskan@golbasi.bel.tr mail adresi üzerinden harekete geçebilirsiniz. Yine sorularınıza yanıt bulmak istiyorsanız telefonu üzerinden de ilerlemeniz mümkün. Bu anlamda 4167816100 numarasını sunuyor. Beraberinde faks için de 4167816197 numarası göz önünde bulundurulmalıdır. Birden fazla iletişim seçeneği mevcut olduğu için işiniz kolay olacaktır.

Benzer İçerik  Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ankara Gölbaşı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adıyaman Sincik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Garanti Bankası Pos Destek Hattı, 2020 Garanti Bankası POS Destek Hattı Telefon Numarası

Adıyaman Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adıyaman Besni Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları