Afyonkarahisar Akharım Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Akharım Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Akharım Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
981 okunma
Afyonkarahisar Akharım Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Akharım Belde Belediyesi işçi alımı ilanlarını takip ederek belediyede kalıcı ya da dönemsel olarak kadro sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz. Belde belediyesi olması sebebi ile senede bir ya da iki kere kadro açılma durumu söz konusu olmaktadır.

İstenen Ek Koşullar Nelerdir?

Akharım Belde Belediyesi personel alımı ilanlarının takip edilmesi ile beraber hem lise hem de lisans ya da ön lisans mezunlarına uygun kadrolardan haberdar olabilirsiniz. Bazı kadrolarda ek koşullar da söz konusu olabilmektedir. Bu ek koşulların başında ehliyet ve bilgisayar sertifikası gelmektedir. İstenen bilgisayar ya da herhangi bir eğitim sertifikasının MEB onayı olma zorunluluğu bulunmaktadır.

Hangi Kadrolarda Açık Bulunuyor?

Afyonkarahisar Belediyesi işçi alım ilanı incelenirken özellikle şoför, VHKİ, aşçı, temizlik görevlisi gibi pozisyonlarda boşluk olduğu fark ediliyor. Bu boşluğun doldurulması adına dönemsel olarak kadrolar açılmaktadır. Kişilerin kadro kapsamında şans elde edebilmeleri için geçmişte adli sicil ile alakalı bir sorun yaşamamış olmaları gerekir. Bazı durumlarda özel bir proje olarak adli sicili bozuk olan kişilerin de kadroya başvurmasına izin verilebilmektedir.


Belediye İletişim Numaraları Nelerdir?

Afyonkarahisar Akharım Belediyesi personel alım ilan sonuçları öğrenmek isteyen kişiler ilk olark beldenin internet sitesini kontrol etmelidir. İlan sonuçlarından başlayarak yeni kadroların haberlerine kadar birçok konu hakkında ilk olarak internet sitesi üzerinden bilgi sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz. İnternet sitesi http://www.akharim.bel.tr/ilcebelde linki üzerinden erişime açıktır.

Belediyenin telefon numarası 02725172052 olarak belirtilmiştir. Belge gönderimi yapmak adına belirtilen faks numarası ise 02725172004 şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bu numaralar üzerinden belediye yetkilileri ile kısa bir süre içerisinde iletişim kurma ve kadro hakkında detayları öğrenme imkanını elde edebilirsiniz.

Benzer İçerik  Bursa Mustafakemalpaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Çanakkale Çan İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Küçükhüyük Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Ahmet Paşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Diyadin İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Tefenni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları