Afyonkarahisar Ahmet Paşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Ahmet Paşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Ahmet Paşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
777 okunma
Afyonkarahisar Ahmet Paşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Ahmet Paşa Belde Belediyesi işçi alımı ilanlarını takip ederek kadro sahibi olmak için gerekli olan formlara kısa sürede erişebilirsiniz. Belirtilen tarihler arasında kısa sürede bu formları doldurarak belediyeye ulaştırırsanız kadro üzerinde açılan değerlendirmeye alınacaksınız. Güncel tarihler hakkında araştırmaları internet üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Hangi Kadrolara Açık Bulunuyor?

Ahmet Paşa Belde Belediyesi personel alımı sayesinde kişiler kısa sürede hem gişe memurluğu gibi kadrolardan hem de klasik taşeron işçilik kadroları sayılan temizlik görevliliği hakkında daha detaylı bilgiler elde edebilir. Bu kadroların her birinin durumu çıkarılan son yasa tasarısının akabinde çok daha iyi bir hale getirilmiştir.

Özel Koşullar Nelerdir?

Afyonkarahisar Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında kişilerden istenen belgeler ve özel koşullar açılan kadroya göre değişim gösterebilmektedir. Bu kadro kapsamında gerekli olan belgeler internet sitesi aracılığı ile size bildirilecektir; http://www.ahmetpasa.bel.tr/ güncel adresinden bu duyuruları kısa bir süre içerisinde takip etme imkanını elde edebilirsiniz. Kadroların özel koşullarından bazıları;

  • Bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak
  • Ehliyet sahibi olmak
  • Ustalık belgesi sahibi olmak
  • Lise mezunu olmak

Hangi karoda hangi koşulların arandığı ile alakalı daha fazla bilgi sahibi olmak için internet sitesini kontrol etmelisiniz.

Belediye Bilgileri Nelerdir?

Ahmetpaşa Belediyesi 3037 nüfusa sahiptir. Bu sebep ile kadro açımı konusunda sık sık ilanlar ile karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır. Açılan kadrolar için belge göndermek isteyen kişilerin kullanmaları gereken faks numarası; 02723236035 olarak belirtilmiştir. Belediyenin belirttiği kurallara uygun bir biçimde belgelerin gönderimi sağlayabilirsiniz. Afyonkarahisar Ahmet Paşa Belediyesi personel alım ilan sonuçları ve çok daha fazla bilgiyi telefon numarası üzerinden yetkililer ile direkt iletişime geçerek öğrenebilirsiniz; 02723236003.

Benzer İçerik  Diyarbakır Lice Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Afyonkarahisar Akharım Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Diyadin İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa İznik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Mudanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Bayramiç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları