Ziraat Bankası POS Cihazı, POS ve Üye İşyeri | Kart ve Üye İşyeri -

Ziraat Bankası POS Cihazı, POS ve Üye İşyeri | Kart ve Üye İşyeri

Anasayfa > Türkiye Ziraat Bankası > Ziraat Bankası POS Cihazı, POS ve Üye İşyeri | Kart ve Üye İşyeri
05 Kasım 2018
1.620 okunma
Ziraat Bankası POS Cihazı, POS ve Üye İşyeri | Kart ve Üye İşyeri

Ziraat Bankası POS cihazıyla birlikte tüm iş yerlerinde ödemelerin kartla yapılmasının önünü açıyor. POS cihazına sahip olmak için yapılması gerekenler, cihazda sorun yaşandığında yapılması gerekenler, sticker talepleri, fiyatlama ve çalışma koşullarında düzenlemeler için bilgi edinilebiliyor. İnternet bankacılığıyla veya şubelerden alacağınız yardımlarla, firmanız için POS cihazının her türlü kullanım ve ödeme detayı hakkında bilgi alma imkanına sahip olacaksınız.

Ziraat Bankası POS cihazı kullanım kılavuzu ile birlikte gönderildiği için, kullanım süreciyle ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyaç olması halında kılavuzdan bulunuyor. Sadece Ziraat Bankası şubelerinden değil, Bankkartpos ile yapacağınız başvurular da kabul edilecek ve cihazlarınızın en kısa süre içerisinde teslim edilmesi sağlanacaktır.

Ziraat Bankası POS İle Z Raporu Nasıl Alınır?

POS cihazının kullanılmasıyla gün sonunda Z raporu alınması için şu işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekiyor;

  • Eğer cihazını Sagem Ingenico ise F – fonksiyon tuşu, 1. İşyeri menü 2. Gün sonu
  • Cihazınız Verifone Vx – 520, Vx – 670, Vx – 510 modellerinden biriyle Alfa tuşuna bastıktan sonra 1. İşyeri menü, 2. Gün sonu tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası POS Destek

Ziraat Bankası POS cihazı müşteri hizmetleri ile telefon numarasıyla iletişime geçmeniz mümkün oluyor. Bu bilginin yanı sıra Üye İşyeri Platformu üzerinden bildirimlerin ve taleplerin butonuna tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz. Banka tarafından belirlenen POS için özel olarak bilgilere ulaşılması sağlanan platform 0850 202 35 00 numaralı telefonla iletişime geçilmeye açık durumdadır. Gün içerisinde herhangi bir bekleme süresi veya hizmet sorunuyla karşılaşılmaksızın, POS’a dair tüm sorularınızı ve isteklerinizi bu numara üzerinden operatörlere bildirebilirsiniz.


Ziraat Bankası Pos Cihazı Slip Rulosu

Rulo talep edecek olan müşteriler tarafından direkt olarak POS cihazı üzerinden sipariş verilmesi mümkün olacaktır. F1 tuşuna bastıktan sonra işlemler menüsüne ulaşmalı, daha sonra Özel İşlemler kısmına girmeli ve Malzeme Talep butonuna tıklamalısınız. Rulo talep ettikten sonra ise en kısa süre içerisinde firmanıza yeterli miktarda rulo gönderimi sağlanacaktır. Ziraat POS destek hattı iletişim numarası yenilenmiş ve iletişim merkezinin numarası 0850 202 35 00 olmuştur.

Benzer İçerik  Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı, Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi

Yedi gün yirmi dört saat bu numarayla iletişime geçebilir, rulo talebinden herhangi bir arıza veya isteğe kadar tüm durumları bildirebilirsiniz. Slip ruloların bitmesine az bir süre kaldığında da iletişime geçtiğiniz taktirde en kısa süre içerisinde firmanıza özel slip ruloların gönderilmesi mümkün olacaktır. İşlemlerinizi Ziraat internet bankacılığı aracılığı ile de halledebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Denizbank POS Cihazı, Deniz POS, Kolay POS

TEB Pos Cihazı, Kobiler için TEB POS | Türk Ekonomi Bankası

Akbank POS Cihazı, Akbank Pos Başvurusu ( Akbank Pos Yazar Kasa)

İng Bank POS Cihazı, POS Üye İş Yeri | ING Bank

Fibabanka POS Cihazı, FİBABANKA POS TEMLİK KREDİSİ