Fibabanka POS Cihazı, FİBABANKA POS TEMLİK KREDİSİ - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Fibabanka POS Cihazı, FİBABANKA POS TEMLİK KREDİSİ

Fibabank pos cihazı seçenekleri, Fibabanka pos cihası komisyonları, Fibabank yazar kasa pos hakkında detaylı inceleme yaptık.

Anasayfa > Fibabank > Fibabanka POS Cihazı, FİBABANKA POS TEMLİK KREDİSİ
05 Ekim 2018
1.126 okunma
Fibabanka POS Cihazı, FİBABANKA POS TEMLİK KREDİSİ

Fibabanka POS makinesi, işletmeler, firmalar ya da şirketler açısından avantajlı seçeneklerden bir tanesidir. Fibabanka Pos cihazını kullananlar, avantajlı bir şekilde alım-satım işlemlerini gerçekleştirme fırsatı bulurlar. Bankanın müşterilerine sunduğu Pos cihazları ve işlevleri hakkında bilgi sahibi olmak adına Fibabanka müşteri hizmetlerinden destek almak faydalı olacaktır. Bu sayede başvuru yapmak daha kolay hale gelir.

Farklı POS Cihazı Seçenekleri

Fibabanka, sanal, GPRS, ADSL ve Dial-up olmak üzere birbirinden farklı POS cihazları hazırlamıştır. İşletmeler ya da firmalar isteklerine bağlı olarak belirtilen makinelerden bir tanesini talep edebilirler. Fibabanka pos başvurusu yapacakların fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için kendilerine en yakın şubeleri ziyaret etmeleri önemlidir.

  • ADSL ya da sanal pos cihazları son dönemde en çok tercih edilen alternatifler arasındadır.
  • Pos makineleri, Fibabanka aracılığıyla birbirinden farklı markalar ile anlaşmalı olduğundan dolayı indirimli alışveriş imkanı sunar.
  • Cihaz ile ilgili bir sorun yaşanması durumunda Fibabanka şubeleri ya da müşteri hizmetleri en hızlı şekilde yardımcı olur.

Elektrik hattına bağlı olarak çalışan dial- up pos cihazı da firmalar tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasındadır.

Pos Cihazı Başvuru Süreci

Fibabanka pos destek tel numarası 444 88 88 olarak bilinir. Günün her saatinde, 7/24 yardımcı olan destek hattı, pos cihazına başvuru ve temin edilmesi aşamalarında da banka müşterilerine detaylı bilgi verir. Başvuru yaptıktan kısa süre içerisinde cihaza sahip olmak mümkündür. Bu noktada işletme sahiplerinin ya da markaların gerekli tüm evraklarını eksiksiz iletmelerinde yarar vardır.

Fibabanka POS Aylık Ücretleri

Fibabanka’dan pos cihazı alan müşterilerin aylık ödemeleri gereken belirli tutarlar vardır. Pos cihazının modeline göre fiyatları da değişiklik gösterir. Dial-up ya da sanal pos alacakların ödemeleri gereken tutar 50 TL’dir. Pos kayıp ya da çalıntı ücreti ise 1200 TL şeklinde belirlenmiştir. Fiyatlar her yıl değişiklik gösterebildiği için takipte kalmak önemlidir. Kayıp pos cihazı bedeli yüksek olduğundan dolayı dikkatle kullanmak ve korumak faydalı olacaktır. Cihazla ilgili sorun yaşanması durumunda iletişim servisleri yardımcı olur.

Benzer İçerik  Fibabanka Swift Kodu, Swift Code (BIC) - FBHLTRIS XXX - FIBABANKA A.S.