Türkiye İş Bankası Hayat Sigortası, İş Bankası Hayat Sigortası İadesi Yapılmıyor - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Türkiye İş Bankası Hayat Sigortası, İş Bankası Hayat Sigortası İadesi Yapılmıyor

Anasayfa > Türkiye İş Bankası > Türkiye İş Bankası Hayat Sigortası, İş Bankası Hayat Sigortası İadesi Yapılmıyor
09 Ekim 2018
1.089 okunma
Türkiye İş Bankası Hayat Sigortası, İş Bankası Hayat Sigortası İadesi Yapılmıyor

İş Bankası hayat sigortası, Anadolu Sigorta güvencesiyle yapılıyor. Bankanın sunduğu hayat sigortası ürünlerinde Anadolu Hayat Emeklilik paketleriyle sunuluyor. Geleceğe dair birikimlerle, haya standardının güvenceye alınması için sunulan tasarruf ve yatırım programlarıdır. Hayat sigortası seçenekleri şu şekildedir;

  • İş Bankası Anadolu Sigorta Bireysel Emeklilik
  • İş Bankası Müşterilerine Özel Kredi Hayat Sigortası

İş Bankası Hayat Sigortası Başvuruları

İş bankası sigorta poliçesi seçerek online sistem üzerinden dilediğiniz sigorta ürünlerine başvuru yapabilirsiniz. Bankanın sunduğu kredi sigortaları ve yaşam sigortaları, özel portföy yöneticisi tarafından değerlendirilmekte ve birikimlerinize en cazip yatırım fırsatları sunulmaktadır.

İş Bankası 0850 724 0724 telefon bankacılığından, internet bankacılığı sisteminden, İşCep ve tüm İş Bankası şubelerinden hayat sigortası hizmeti sunuyor.

İş Bankası Kredi Sigortası

Türkiye İş Bankası,  bireysel kredi kullanan müşterilerine Anadolu Hayat Emeklilik sigorta ürünlerini sunuyor.  Sabit ve Azalan Teminatlı Hayat Sigortası ürünleriyle kredi borçları, vefat durumlarına karşı güvenceye alınıyor.


İş Bankası hayat sigortası hesaplama sisteminde, her bütçeye göre esnek programlar ve birikim fırsatları sunuluyor. Kredi sigortalarında ise kredi borçları Anadolu Hayat Emeklilik tarafından güvence altına alınıyor. Kredi Hayat Sigortası ödeme opsiyonlarında, nakit ödemenin yanı sıra aylık ya da yıllık taksit seçenekleri sunuluyor.

İş Bankası Sabit Teminatlı Hayat Sigortası

Sabit teminatlı hayat sigortası, 12 ay ve daha kısa vadeli kredilere sunulan bir hizmettir. Teminat; sigorta süresince sabit olduğu için sigorta süresi içinde riskin gerçekleşmesi halinde kişinin toplam kredi borcu ödenir. Tazminat dahilinde kalan kısım ise sigortalının varislerine bırakılır.

Azalan teminatlı hayat sigortasında ise sigorta süresince kredinin ödeme planı doğrultusunda yıllık azalan teminat tutarı belirlenir. Risk dahilinde, tutar ile kredi borcu kapatılır.

Benzer İçerik  İş Bankası Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, İş Bank Atmsi Paramı Yuttu

Anadolu hayat sigortası poliçe sorgulama için T.C Hazine Müsteşarlığı denetimindeki faaliyetler kontrol edilebilir. www.isbank.com.tr adresinden ve www.anadolusigorta.com üzerinden tüm sigorta ürünleri be prim- poliçeleri hakkında bilgi edinilebilir.

Hem kredi hayat sigortaları hem de bireysel hayat sigortası ve BES başvuruları tüm İş Bankası şubelerinden direkt olarak yapılabilir ve internet bankacılığından başvuru sağlanabilir.