Turkish Bank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Türkiye Bank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Turkish Bank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Türkiye Bank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Turkish bank günlük atm para çekme limit nasıl arttırılır, turkish bank bankamatik günlük para çekme limitleri, turkish bank kart limit arttırma ile ilgili bilgiler yazımızda!

Anasayfa > Turkish Bank > Turkish Bank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Türkiye Bank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti
28 Mayıs 2018
879 okunma
Turkish Bank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Türkiye Bank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Turkish Bank ATM’leri üzerinden para çekme işlemleri oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. 2018 yılında belirlenen günlük limitlere uyum sağlayarak para yatırma ve para çekme işlemleri dahil olmak üzere fatura ödeme işlemlerinde de bulunmanız mümkün olacak. Bunun için gün içinde oldukça kolay bir şekilde yapılır.

Turkish Bank Para Çekme Limitleri

Banka ATM’leri üzerinden Turkish Bank günlük para çekme limiti hakkında bilgi sahibi olduktan sonra işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için öncelikle herhangi bir Turkish Bank ATM’sine banka kartınız ile beraber giriş yapmanız gerekiyor. Şifrenizi girip ana menüden para çekme butonuna tıkladıktan sonra çekim işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Turkish Bank günlük para çekme limiti arttırma işlemleri adına ise müşteri hizmetleri ile görüşme sağlanması gerekiyor.


  • Turkish Bank atm para çekme limiti gün içinde en fazla 1.000 TL olarak belirlenmiştir.
  • Daha yüksek çekim işlemleri adına ise 10 TL komisyon ücreti ödemeniz gerekecek. Bu durumda her 1000 TL üzerinde çekim işleminiz adına 10 TL komisyon ödemeniz gerekecek.
  • Turkish Bank karekod (qr kodu) ile para çekme hizmetlerinden yararlanabilmeniz mümkün. Detaylı bilgi edinmek adına ise (212) 373 73 73 numarasına sahip müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor.
  • Kişiler Turkish Bank atm’den döviz çekme işlemlerini de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirme hakkına sahiptir.
  • Kredi kartı kullanımlarında nakit çekim ücreti için 3 TL alınır. Diğer bankalar üzerinden ya da ATM’ ler üzerinden ise 1.02 TL alınmaktadır.
  • Ayrıca Turkish Bank atm’den kartsız para çekme konusunda da en fazla 1.000 TL limit sunmaktadır.
  • Ön ödemeli kartlar için nakit çekim ücreti 1.02 TL olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra yurt dışı çekim ücreti ise 8 TL’dir.

Turkish Bank Para Yatırma Limitleri

Banka üzerinden para yatırma işlemlerinde bulunmanız için öncelikle banka kartınız ve şifreniz ile beraber sisteme erişim sağlamanız gerekiyor. Daha sonra ana menüde yer alan para yatırma butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Turkish Bank atm’ den para yatırma limiti konusunda en az 10 TL limit ile hizmet eder.

Turkish Bank kartsız para yatırma ücreti de ödendikten sonra işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Fatura ödeme işlemleri dahil olmak üzere, altın alım-satım, döviz alım-satım gibi işlemler üzerinden de hizmetlerde bulunur.