TEB Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık Kasa Fiyatları-Kasalar Sigorta Kapsamında mı? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

TEB Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık Kasa Fiyatları-Kasalar Sigorta Kapsamında mı?

Teb kiralık kasa ne kadar, Tebten kasa nasıl kiralanır , kiralık kasa fiyatları makalemizde!

Anasayfa > Türk Ekonomi Bankası > TEB Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık Kasa Fiyatları-Kasalar Sigorta Kapsamında mı?
06 Ekim 2018
1.022 okunma
TEB Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık Kasa Fiyatları-Kasalar Sigorta Kapsamında mı?

TEB kiralık kasa, yatırımların en iyi şekilde korunması ve saklanması açısından avantajlı seçeneklerden bir tanesidir. Değerli eşya, evrak ya da belgelerin en iyi şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olan kiralık kasa sayesinde, çalınma riski de en aza indirilir. TEB içerisinde ilk kez kiralık kasa fırsatlarını değerlendireceklerin, iletişim servislerini kullanmaları ya da kendilerine en yakın şubelerden bilgi almaları faydalarına olacaktır.

Değerli Eşyaları Koruma Fırsatı2022-2023

Kiralık kasa sayesinde evde saklanan değerli eşyaları koruma fırsatı oluşur. Özellikle yastık altında birikim yapmayı sevenler, kiralık kasa seçeneklerini değerlendirerek tüm mallarını koruma imkanı bulurlar. TEB bu noktada müşterilerinin memnun olması adına kiralık kasa ücretlerinin düşük olmasına özen gösterir.

  • Kiralık kasa fiyatları 2022-2023 yılında güncellenmiş olsa da değerli eşyaları korumak adına en yararlı seçeneklerden biridir.
  • Türkiye Ekonomi Bankası bu noktada müşteri memnuniyetini arttırabilmek adına çalışmalarını sürdürür.
  • Kiralık kasalar yıl içerisinde istenilen zaman kullanıma uygundur.

0 850 200 06 66 banka müşterilerinin günün her saatinde bilgi alabilecekleri iletişim servisleri olarak bilinir.


Yıllık Ekonomik Ücret Politikası

TEB, diğer banka seçeneklerine göre kiralık kasa fırsatlarını daha ekonomik fiyatlara oluşturur. Küçük, orta ve büyük boy kasalara göre ücretleri de farklılık gösterir. Kiralık kasa boyutları değişiklik gösterdiği için bu noktada değerli eşyaların tutarına göre seçim yapmak kolaydır. TEB, müşteri memnuniyetine önem veren kuruluşlardan bir tanesi olduğundan dolayı kiralık kasa konusunda detaylı bilgilendirme sağlar.

Depozito Ve Kasa Seçenekleri

Banka kasa kiralama güvenlimi diye merak edenler, herhangi bir problem yaşamadan TEB ile iletişime geçebilirler. Bu noktada Türkiye Ekonomi Bankası, müşterilerinin değerli eşyalarının en iyi şekilde muhafaza edilmesine özen gösterir. Kiralık kasa fırsatlarını değerlendirmek isteyenlerin öncelikle depozito yatırmaları önemlidir. Bir seferlik verilen depozito ücreti ise 225 TL olarak belirlenmiştir. Bilgi edinmek isteyenlerin kendilerine en yakın TEB şubelerini ziyaret etmeleri ve müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşmeleri faydalarına olacaktır. Birikimlerin korunması noktasında kiralık kasa, en iyi seçeneklerden bir tanesi olarak bilinir.

Benzer İçerik  TEB Kredi Başvurusu | Türkiye Ekonomi Bankası İhtiyaç Kredisi 2022-2023