TEB HGS ( Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Ödemeleri | Türk Ekonomi Bankası - Teb - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

TEB HGS ( Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Ödemeleri | Türk Ekonomi Bankası – Teb

Teb hgs doldurma, teb hgs ödemeleri, teb hızlı geçiş sistemi sorgulama gibi detaylar yazımızdadır!

Anasayfa > Türk Ekonomi Bankası > TEB HGS ( Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Ödemeleri | Türk Ekonomi Bankası – Teb
06 Ekim 2018
1.097 okunma
TEB HGS ( Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Ödemeleri | Türk Ekonomi Bankası – Teb

TEB hızlı geçiş sistemi konusunda tüm müşterilerine yardımcı olabilmek adına özel bir sistem geliştirmiştir. Bu noktada TEB şubeleri, internet bankacılığı ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla başvuru yapanların tüm işlemleri en kısa süre içerisinde onaylanır. Hızlı geçiş sistemi, otoban ya da köprülerde değerlendirilebilen bir yeniliktir. Başvuru ve ödeme sürecinde ise TEB, en avantajlı bankalardan bir tanesidir.

TEB HGS Başvuru Süreci

HGS sistemine başvuru yapabilmek adına en yakın TEB şubesine gitmek faydalı olacaktır. Bu sayede HGS kart ve ödeme seçenekleri konusunda fikir edinmekte son derece kolaydır. HGS başvuru işlemlerinde araç sahiplerinin kimlik belgelerini yanlarında bulundurmaları zorunludur.

  • Teb hgs sorgulama işlemleri de yine aynı şekilde online kanallar üzerinden gerçekleştirilir.
  • Şubelerde beklemek istemeyenler, online bankacılık ya da mobil uygulama üzerinden başvurularını sorgulama fırsatı elde ederler.
  • Köprü ya da otoban geçişlerinde trafik olmasını engellemek adına oluşturulan HGS, araçlara takılan özel bir kart yardımıyla kullanılır.

Sürekli köprü ya da otoban kullananların ise HGS başvurusu yapmaları faydalarına olacaktır.


İnternetten Kolay Ödeme Fırsatı

HGS ödemeleri düzenli bir şekilde gerçekleşmediğinde, köprü ya da otoban geçişinde kartın içerisinde para olmadığı için para cezası verilir. Böyle bir yaptırım problemi yaşamamak adına ise karta düzenli olarak para yatırmak önemlidir. Bu noktada online kanallar, TEB şubeleri ya da atm’ler yardımcı olur. Kısa süre içerisinde banka müşterilerinin para aktarımı sağlamalarına izin verilir. Teb hgs bakiye sorgulama sürecinde ise 0850 200 06 66 iletişim numaraları 7/24 yardımcıdır.

Süresiz Kart Edinme İmkanı

Hgs çıkarma işlemleri sayesinde TEB müşterileri, süresiz HGS alma fırsatı bulurlar. Bankaya başvurduktan sonra dilekçenin imzalanması ile birlikte işlemler onaylanır. Bu süreçten en fazla 5 iş günü sonrasında ise kart, banka müşterisine teslim edilir. HGS kartı aracın ön kısmına yerleştirilir ve bu sayede geçişlerde kolaylık sağlanır. Türkiye Ekonomi Bankası, en iyi olanakları sunarak müşteri memnuniyetinin artmasına özen gösterir. Bu noktada HGS başvuru sürecinde tüm kullanıcılara profesyonel çalışanlar yardımcı olur.

Benzer İçerik  TEB Pos Cihazı, Kobiler için TEB POS | Türk Ekonomi Bankası