TEB Hayat Sigortası, Pratik Hayat Sigortası - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

TEB Hayat Sigortası, Pratik Hayat Sigortası

Anasayfa > Türk Ekonomi Bankası > TEB Hayat Sigortası, Pratik Hayat Sigortası
06 Ekim 2018
1.060 okunma
TEB Hayat Sigortası, Pratik Hayat Sigortası

TEB pratik hayat sigortası, yaşamını garanti altına almak ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenler açısından avantajlıdır. Hayat sigortası sayesinde, oluşabilecek herhangi bir sağlık probleminde tüm hastane ve ilaç masrafları sigorta şirketi tarafından karşılanır. Yine aynı şekilde ölüm ya da vefat gibi durumların oluşması halinde ise sigorta sahibinin yakınlarının gelecekleri garanti altına alınır. İlk kez hayat sigortası yaptıracaklar için TEB iletişim servisleri 0 850 200 06 66 şeklinde belirlenmiştir.

Sigorta Yaş Aralığına Dikkat

TEB üzerinden hayat sigortası yaptırmak isteyenlerin öncelikle yaş aralığına dikkat etmelerinde yarar vardır. 18 yaşını geçmiş herkes, TEB şubelerinden destek alarak sigorta poliçesi hazırlatma fırsatına sahiplerdir. 60 yaşına kadar hayat sigortası yaptırma fırsatı oluşur. Sigortadan yararlanma yaş aralığı da yine aynı şekilde 18 ve 65 olarak belirlenmiştir.

  • Teb sigorta iletişim servisleri sayesinde bilgi edinmek son derece kolaydır.
  • Şubelerdeki görevliler ve müşteri hizmetleri iletişime geçen herkesin detaylı bilgi edinmelerine yardımcı olur.
  • Sigorta sahibinin intihar etmesi ise sağlık hizmetlerinden yararlanmasını engeller.

Bu noktada herhangi bir problem yaşanmaması adına sigortanın hangi durumlarda geçerli olduğu konusunda fikir edinmekte yarar vardır.

Sağlık İle İlgili Tüm Problemlerde Yardımcı

TEB kuruluşu, sağlık sigortası dışında müşterilerine bankacılık işlemleri ile ilgili tüm konularda destek olmaya çalışır. Hayat sigortası ise yaşanan sağlık sorunlarında ilaçların alınması ya da diğer ihtiyaçlarda maddi problemler yaşamamak açısından avantajlıdır. Teb sigorta müşteri hizmetleri, hangi durumlarda şirketin yardımcı olduğu noktasında banka müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendirir.

Sevdiklerinizin Yaşamını Koruma Fırsatı

TEB hayat sigortası sayesinde sizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruma fırsatınız oluşur. Vefat ya da ölüm durumlarında sigorta yaptıran kişinin yakınlarına ödeme yapılır. Teb hayat sigortası iptali ise poliçe onaylandıktan sonra en fazla 60 gün içerisinde gerçekleşmelidir. Aksi takdirde sigorta iptali yaptırırken kullanıcı ekstra ücret ödemek zorunda kalabilir. Hayat sigortası sayesinde yaşadığınız şehirdeki en iyi hastane ya da sağlık kuruluşlarından yararlanma fırsatınız oluşur. TEB, banka müşterilerinin memnun olması adına anlaşmalı olduğu kurumların sayısını arttırmaktadır.

Benzer İçerik  Cepte TEB Ev Hanımlarına Kredi 2022-2023 | CEPTETEB'den Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi