Sıfır Volkswagen GOLF 2022 - 2023 Fiyat Listesi | Volkswagen Golf Fiyat Listesi -

Sıfır Volkswagen GOLF 2022 – 2023 Fiyat Listesi | Volkswagen Golf Fiyat Listesi

Sıfır Volkswagen GOLF 2021 fiyat listesi, Volkswagen GOLF fiyat aralıkları nelerdir, araç fiyatlarında değişime neden olan unsurlar nelerdir, ikinci el ve sıfır araçlar arasında fiyat farkı, Volkswagen Golf fiyat listesi, Sıfır Volkswagen GOLF, sıfır otomobiller hakkında ayrıntılar haberimizde!

Anasayfa > Genel > Sıfır Volkswagen GOLF 2022 – 2023 Fiyat Listesi | Volkswagen Golf Fiyat Listesi
18 Ekim 2020
927 okunma
Sıfır Volkswagen GOLF 2022 – 2023 Fiyat Listesi |  Volkswagen Golf Fiyat Listesi

Sıfır Volkswagen GOLF 2022 – 2023 fiyat listesi üzerinden alım satım konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. 2021 senesinin en sık tercih edilen araçlarından biri olan Golf modelinin hem aileler hem de rahat bir yolculuk isteyen kişiler için harika bir fırsat sunduğu da görülmektedir. Sunulan ürün kalitesi ve sürüş keyfi verimliliği daha da yüksek seviyeye çekmektedir.

Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Sıfır Volkswagen GOLF 2022 – 2023 fiyat listesi aracın bulunduğu seriye göre değişim göstermektedir. Şuanda erişilebilir olan modeller ve temel minimum fiyatlar şu biçimde sırlanmaktadır;

  • Manuel vites ve Midline Plus modeli ülkemizde 190 bin TL ye satışa çıkarılmıştır.
  • DSG ve Comfortline serisinde olan araçların ise 201 bin TL den alıcılarını beklediği görülmektedir.
  • DSG Highline olan seride ise araç fiyatı 276 bin TLM olarak belirlenmiştir.

Araba satın alımının son dönemlerde ülkeye giren ithal araç sayısının az olması sebebi ile rezervasyon ile yapıldığı da belirtilmelidir. Henüz ülkeye gönderilmemiş olan araçların satın alınması için önden bir kaparo ödemesi yapılmaktadır. Bu kaparo ödemesinin hemen sonrasında ülkeye gelecek olan araç size rezerve edilmiş olur. Aracın gelmesinin öncesinde sıraya girerek aracın ayırtılması için özel bir başvuruda bulunmanız gerekiyor. Bu alanda alanında yetkin olan bir firmadan destek almak daha mantıklı olacaktır.

Araç Fiyatlarında Değişime Neden Olan Unsurlar Nelerdir?

Sıfır Volkswagen GOLF 2022 – 2023 fiyat listesi kapsamında değişim yaratan temel kıstasların başında vites özellikleri gelmektedir. Genel olarak otomatik vites olan araçların fiyat aralığı daha yüksek seviyededir. Düz vites araçların ise fiyat aralığı daha makuldür. Ayrıca motor gücü de fiyat üzerinde belirleyici bir etkiye sahiptir. Motor gücü yüksek olan araçların yol tutuşundan sürüş keyfine kadar vaat ettikleri verimliliği ilke dikkat çeker. Aynı şekilde fiyat bağlamında da daha yüksek seviyeden satışa sunulur.

Benzer İçerik  Açıköğretim Okumak İçin Sınava Girmek Şart Mı? | Açıktan Üniversite Okumak İçin Hangi Sınava Girmeliyim 2021

Kasko Detaylarına Dikkat!

Sıfır Volkswagen GOLF 2022 – 2023 fiyat listesi incelerken gösterilen hassasiyetin aynı zamanda araçların kaskosu yaptırılırken de gösterilmesi gerekmektedir. Kasko herhangi bir kaza geçirildiği zaman arabanız kullanılamaz hale gelse dahi suçlu ya da suçsuz ayrımı yapmaksızın sizin ödeme adımlarınızı tamamlamanızı mümkün kılacaktır. Zarar etmeden trafikte sürüş keyfini elde etmek isteyen kişiler için kasko harika bir fırsat olacaktır.

Arabaların modeline göre ödenmesi gereken senelik kasko ücreti değişim göstermektedir. Arabanızın geleceğine ve sizin maddi durumunuzun ani bir kazadan etkilenmemesi için bir yatırım olarak da bu kaskoyu değerlendirebilirsiniz. Sigorta ve kaskonun farklı unsurlar olduğunu bilmelisiniz. Sigorta sizin arabanızın kullanılamaz hale gelmesi durumunda size herhangi bir ödeme yapmayacaktır.


Yakıt İncelemesi Yapın

Ürünün dizel ya da benzin ile çalışıyor olması da incelemeye alınması gereken hususlar arasındadır. Yakıtların türü sizin ilerleyen aşamada arabaya sürüş sırasında yapacağınız masrafı en net şekilde etkileyecek detaylar arasında kendini göstermektedir. Yakıt türünün de araba alım satımı sırasında fiyat üzerinde etkileri olduğu belirtilmelidir. Dizel tip araçların yakıt masrafı konusunda daha makul seviyede olduğu da görülüyor. Bu alanda bazı araçların ve markaların yakıt tüketimi konusunda daha tasarruflu olduğu görülmektedir. Golf modeli de yakıt konusunda en tasarruflu olan seçenekler arasında kendini göstermektedir. Golf bir aile aracı olarak hem iç kapasitesi ile memnun ederken hem de yakıt harcama unsurları ile memnun bırakmaya devam etmektedir.

Renk Alternatifleri ve İç Tasarım

Aracın farklı renk alternatifleri mevcuttur. En sık tercih edilen renk alternatifi siyah ve beyaz olarak karşımıza çıkmaktadır. İkinci el araç satın alacak olan kişilerin boyanın orijinal olup olmadığı konusunda da gerekli olan incelemeleri yapması gerekiyor. Renk seçiminde alternatifler sunulduğu gibi iç tasarım konusunda da göze hitap eden harika bir tasarım geliştirilmiştir. Sunulan bu harika tasarım ile sürüş keyfinin daha nitelikli hale gelmesi mümkün kılınıyor. Araç modellerini incelemekten hoşlanan kişiler için Golf markasının sunmuş olduğu teknik özellikler ve tasarım detayları memnun etmeye devam etmektedir. 2021 senesinde de iç tasarımı ve teknik özellikleri ile adından söz ettirmeye devam edecektir.

Benzer İçerik  Subay Maaşları 2022 - 2023 Yılı Subay Maaşları Ne Kadar?

İkinci El ve Sıfır Araçlar Arasında Fiyat Farkı

Sıfır Volkswagen GOLF 2022 – 2023 fiyat listesi incelendiği zaman son dönemlerde ikinci el araçların fiyatı ile sıfır araçların fiyatının hemen hemen aynı olduğunu görebilirsiniz. Bunun temel sebebi piyasaya giren sıfır araç sayısının düşük olmasıdır. İkinci ellerde fiyatın düşmesini bekleyen kişilerin özellikle ülkeye sıfır araç girecek tarih aralıklarını beklemesi gerekmektedir. Fakat son senelerde sıfır araçlar adet ile gelmekte ve bu adetler henüz ülkeye gelmeden satışı rezerve edilmekte ve ön ödeme de yapılmaktadır. Sıfır araçlar ile ikinci el araçlar arasında fiyat farkının bu derece az olmasının temel sebebi bu şekilde açıklanmaktadır. İkinci el araç alacak kişilerin hasar kaydı ve geçerli olan bakım detaylarına dikkat etmesi gerekiyor. Bu şekilde ileride kar getirecek bir araç yatırımı yapılabilir.

İlginizi Çekilebilir;

Sıfır Otomatik Araba Fiyatları 2021 | Sıfır Araba Fiyatları

Türkiye’nin Binek Otomobil Tercihi Renault Oldu

TEB Kasko Ücretleri, Kasko Değer Listesi ve Araç Kasko Değeri

Logo Tasarım Ücretsiz

KOSGEB 0 (Sıfır) Faizli Kredi, KOSGEB Sıfır Faizli Kredi Desteği 2022 Yılı Şartları Nelerdir?