Şekerbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Avantajlı e-Mevduat - Şekerbank - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Şekerbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Avantajlı e-Mevduat – Şekerbank

Şekerbank Euro hesabı faizi ne kadar, Şekerbank mevduat hesapları faiz oranları ve Şekerbank vadeli Euro hesabı hakkında tüm ayrıntıları sizinle paylaştık.

Anasayfa > Şekerbank > Şekerbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Avantajlı e-Mevduat – Şekerbank
03 Ekim 2018
1.560 okunma
Şekerbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Avantajlı e-Mevduat – Şekerbank

Şekerbank Euro mevduat hesabı programı ile döviz yatırımlarında kazanç olanağı sunuyor. Mevduat ve ürünleri kapsamında sunulan döviz mevduat hesaplarında, günlük, aylık ve yıllık faiz oranları ile durduğu yerde kazandıran hesap seçenekleri sunuluyor.

Bankanın sunduğu Döviz Tevdiat Hesabı ile döviz cinsinden yapılan birikim yatırımlarına hem vadeli hem de vadesi  mevduat hesabı seçeneği sunuluyor.

Şekerbank Döviz Tevdiat Hesabı

Şekerbank para yatırma faizleri, 2018 yılı faiz oranları tablosu ile sunuluyor. Mevduat hesaplarında, yatırım tutarları için herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışından Şekerbank mevduat hesabı açılabilir, transfer yapılabilir. Ayrıca hesaplar, gerçek kişiler için yapılabildiği gibi tüzel kişilerce de yapılabilir.

Döviz tevdiat hesabı için kimlik bilgiler ve vergi numarası ile hesap açma işlemi yapılabilir. Seçilen vade mevduat süresine göre hesap opsiyonu seçilebilmekte ve müşteri istediği zaman mevduatını değerlendirebilmektedir.

Şekerbank Gece Gündüz Hesabı

Şekerbank faiz getirisi hesaplama sistemini kullanarak bankanın sunduğu pek çok Euro mevduat seçenekleri değerlendirilebilir. Şekerbank gece gündüz hesabı sisteminde hem Türk Lirası ile hem de Euro ve Dolar ile döviz cinsinden mevduat seçenekleri sunuluyor.


İlk 120 gün içinde avantajlı tanışma faizi sunan gece- gündüz hesabında, mevduatı bozdurmaya gerek kalmadan istenildiği zaman para çekme işlemi sağlanabiliyor. TL ve döviz hesapları ile yapılan birikim hesaplarında günlük, aylık ve yıllık olarak verilen faiz oranları www.sekerbank.com.tr üzerinden sunuluyor. Size en çok avantaj kazandıracak vade ve faiz oranı seçeneğini online olarak değerlendirebilirsiniz.

Şekerbank Mevduat Faiz Oranları

Şekerbank mevduat faiz oranları 2018 güncelliğinde hem TL mevduat hesapları hem de döviz hesapları için sunuluyor. Şekerbank e-mevduat sisteminde; TL, Eur, USD ve GBP cinsinden vadeli mevduat seçenekleri sunuluyor.

Benzer İçerik  Şekerbank Avans Hesap, Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Hesaplama

Online sistemler üzerinden yapılan vadeli mevduat seçeneklerinde maksimum 500 bin TL, 75 bin USD, 50 bin EUR ya da 40 bin GBP olarak mevduat yatırımları yapılabilir. Seçilen vade sürelerine göre ekstra kazançlar elde edilebilir.

Şekerbank internet şubesinde sunulan avantajlı faiz oranları tüm vade hesaplarında geçerli olmak üzere internet sisteminden sunuluyor.